Treść opublikowana przez pre_pl
-
Schemat, rozmieszczenie oraz opis bezpieczników Audi A4 B6 i A4 B7
Opis bezpieczników znajdujących się w aucie Audi A4 B7 (2004-2008) Kolory i oznaczenia bezpieczników: Prąd kolor 3A fioletowy 5A beżowy 7,5A brązowy 10A czerwony 15A niebieski 20A żółty 25A biały 30A zielony Rozmieszczenie bezpieczników: Opis bezpieczników Audi A4 B7, Sedan, Avant i Cabriolet: nr opis prąd 1 Klimatyzacja 10A 2 Oświetlenie wewnętrzne dolne 5A 3 Podgrzewanie spryskiwaczy 5A 4 Wentylator chłodnicy 5A 5 Czujnik poziomu oleju, ogrzewanie tylnej kanapy, telefon, żaluzja szyby tył 10A 6 Czujniki ciśnienia i czystości powietrza klimatyzacji 5A 7 ESP, włącznik świateł stopu, pedału sprzęgła, czujnik kąta skrętu 10A 8 Instalacja telefoniczna 5A 9 ABS 15A 10 Regulacja zasięgu świateł (strona prawa) 5A 11 – – 12 Zasilanie złącza diagnostycznego 10A 13 Moduł kolumny kierowniczej 10A 14 Światła stopu 10A 15 Nawigacja oraz zestaw wskaźników 10A 16 Pilot do otwierania drzwi garażowych 5A 17 Regulacja poziomu zawieszenia, system kontroli ciśnienia w oponach, czujnik deszczu, sygnalizacja podczas parkowania 10A 18 Regulacja zasięgu świateł (strona lewa) 5A 19 Światła p-mgłowe 15A 20 – 10A 21 – 22 Przednie drzwi lewe i prawe 15A 23 Tylne drzwi lewe i prawe 15A 24 Moduł komfortu 20A 25 Dmuchawa 30A 26 Ogrzewanie tylnej szyby i lusterek 30A 27 Gniazdo przyczepy 30A 28 Pompa paliwa 20A 29 – – 30 Szyberdach 20A 31 Skrzynia biegów automatyczna, przyciemnianie lusterek 15A 32 Gniazdo przyczepy 15A 33 Zapalniczka 20A 34 – – 35 Gniazdo elektryczne w bagażniku 20A 36 Wycieraczki przednie 30A 37 Pompki spryskiwaczy szyb i reflektorów 30A 38 Centralny zamek 15A 39 Radioodtwarzacz 20A 40 Klakson 25A 41 Ogrzewanie postojowe webasto 30A 42 ESP 25A 43 Sterownik silnika 15A 44 Podgrzewane fotele przednie 30A UWAGA: Opisy bezpieczników mogą się różnić w zależności od lat produkcji auta, wersji wyposażenia, silnika. Właściwy opis bezpieczników dla danego auta powinien się znajdować w jego instrukcji obsługi, oraz na zaślepce skrzynki z bezpiecznikami. Nie bierzemy odpowiedzialności za wadliwą instalacje bezpieczników, ani za ewentualne błędy w opisach.
-
[ALL B6] Bezpiecznik od spryskiwaczy ksenon
10 - automatyczna regulacja zasięgu świateł (10 amper) 37 - pompa urządzenia do mycia szyb i do mycia reflektorów (25 amper)
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
zbiornik do xenonów (0,65L) 8E0 955 453 AH (8E0955453AH) 55zł brutto pompka : 3B7 955 681 (3B7955681) 160zł http://www.a4-klub.pl/smf/all_xenony_problem_naglasniany-t18351.0.html;msg283670#msg283670
-
[ALL] Problem z RNS-E
http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_arkadia_ul_jana_pawla_ii_82_poziom_2_obszar_zolty-t45.0.html dotarłeś już do tego tematu ? podjedź, chłopaki częstują bułkami grahamkami, maślanką lub kefirem oraz sprawdzają ciśnienie w oponach na spotach. Czasem podpinają jakieś dziwne interfejsy do aut choć trochę tej maślanki trzeba wyżlopać zanim dojdą do ciebie z "kabelkiem"
-
[ALL] Problem z RNS-E
tu są sami ludzie z południa i północy kraju, nie ma nikogo z Warszawy.... Chyba jesteś sam
-
[B6 AWX] Błąd 16955 układ sterujący prędkością przełącznik a hamulca
? nie bardzo rozumiem sensu ? - przeczyść (osusz) dokładnie miejsce umocowania, okolice przełącznika - posprawdzaj żarówki w światłach (najlepiej wymień na nowe w obu lampach stop) - wymień kolejny przełącznik PS. wpisz w temat odpowiedni prefix : [b6 AWX]
-
[ALL] Problem z RNS-E
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12081.0.html;msg619970;highlight=eject#msg619970
-
[B5 ADR] Wymiana termostatu
no ale wróciłbyś już "na poprawnej" temperaturze, więc i może spalanie byłoby niższe
-
[ALL] Jaka jest żywotność pompowtryskiwaczy ?
można sprawdzić mniej więcej jak się sprawują pompki (nie ciśnienie, a korekcje dawek + i - )
-
[ALL] Jaka jest żywotność pompowtryskiwaczy ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27846.0.html;highlight=%C5%BCywotno%C5%9B%C4%87 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56150.0.html;msg629633;highlight=%C5%BCywotno%C5%9B%C4%87#msg629633 i poszukaj jeszcze z innymi hasłami, polecam.... 200tys to nie ma się zbytnio co martwić...
-
[B5 ADR] Wymiana termostatu
a w ASO VW (Gajos Sopot) jest za 97 zł brutto oryginał
-
[B6 AVB] Proszę o analizę błędów po "dzwonie"
reguła jest, że najpierw sprawdzamy błędy, kopiujemy je (jest przycisk copy, paste w notepadzie), usuwamu i jeszcze raz skanujemy. Nie skanuje się "kilku modułów", ale robi auto-skan. 01826 - powodem może być rozłączenie aku 01560 - Passenger Door: Won't De-Safe 00957 - masz zakodowane trzy klucze i ten trzeci długo nie był używany dwa pierwsze to dzisiejsza stłuczka, ostatni to jeszcze sprzed... Ten 01560 to problem w drzwiach pasażera, a ty dostałeś w koło lewe... Dziwne, może też jakaś "zaszłość"
-
sekcja ruchu drogowego - świadek w sprawie własnej
tak, fotoradar...
-
[ALL] Świecące światła STOPu
włącznik w aso kosztuje około 35zł.... bez rabatów, sporo tej "robocizny"
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
aa, ta rurka.. to numer : 8E1 260 740 C (8E1260740C) cena : też 600zł
-
[B6 AVF] Kontrolka ESP i światło STOP
a to arson mało dokładnie napisał ? Schylałeś się i przyglądałeś ? poszukam zdjęć, chyba kiedyś sfociłem "przy okazji"
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/2004/249/50/3130263/#5 numer 5 ?
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
8E0 260 707 AT (8E0260707AT) prawie 600zł brutto w ASO
-
[ALL B5] Co to jest za urzadzonko FDO 4D0 035 530 ?
skrzynka przełączeniowa do wzmacniacza antenowego (diversity) dla pojazdów z systemem nawigacyjnym
-
[ALL B7] Montaż bixenonów skrętnych w miejsce zwykłych bixenonów
jestem w PL, byłem na spocie, a Andżeja niet o których wiązkach piszesz ?
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
jest zagrożenie, wielokrotnie było opisywane 'dlaczego' Jesli z jakiegoś powodu nie możesz naładować, nie załączaj w ogóle klimy. Ale chyba prościej wydać tę 100 na czynnik, przedtem sprawdź szczelność.
-
[ALL B7] Montaż bixenonów skrętnych w miejsce zwykłych bixenonów
alvaro chopie, pisałem Ci że tomeks32 ma to u siebie, przyjechałbyś na spota sam byś oblukał. Wydali Ci już auto z blacharni ? http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p897_Bi-Xenon-Adaptive-Headlights-Retrofit-Audi-A4-B7-8E-8H-Cabrio.html Tu masz wiązkę, lampy, silniczki z mocowaniem oraz sterownik Wydaje się, że to wszystko. Tak jak Alan napisał, warto zainteresować się bordnetzem. Ale wystarczy, że podepniesz się pod kompa u Tomka i sobie spiszesz jaki numer ma, albo oniak Ci prześle numer. [br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 10:52_________________________________________________ a po ile są takie kurvenlichty na allegro ? [br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 10:53_________________________________________________ tu jeszcze temat, ale z niego chyba nic nie wynika (na szybko przejrzałem) http://www.tyresmoke.net/forum/audi-a4-s4-cabrio/94942-how-retrofit-a4-bi-xenon-adaptive-headlights-3.html Choć pamietam, że conjamniej dwóch Angoli z tego forum to wyrezało
-
[ALL B7] Montaż bixenonów skrętnych w miejsce zwykłych bixenonów
alv, tomek ma takie adaptive xenony... przez pół roku nie zauważył, że ma... Daj se spokój, no chyba że już kupiłeś na allegro do swojego paździocha Niezły kibel to musiał być swoją drogą
-
[B5 ADP] Czy można zrobić jakiś tunning chipowy ?
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
enoo, pralka 10 lat ma ledwo, jeszcze świetnie działa - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia