Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Montaż bixenonów skrętnych w miejsce zwykłych bixenonów


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie ostatnio ostro zastanawiam się nad lampami skrętnymi DYNAMIC do mojej A4... Wiem że lampy i moduł lamp jest inny ale czy to wszystko ?? Czy ktoś widział na zagranicznych forach osobę która przechodziła coś takiego ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alv ogarnij się z tymi lampami.. kup sobie lepiej jakieś dobre lody :kox: a reszte kasy wpłać na zlot zimowy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest duża różnica w użytkowaniu lamp skrętnych od zwykłych bixenonów ? Warto je zakładać ? Nie ukrywam że tez jestem zainteresowany tematem bo będę chciał wsadzić xenon i się zastanawiam czy warto dopłacić i od razu montować skrętne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest przewaga podczas pokonywania zakrętów, doświetla pobocze i można szybciej zauważyć pieszego. Innych przewag nie zauważyłem.

PS: można jeszcze pokaz salonowy uruchomić i się lansować na wsi na parkingu, kręcąc soczewkami prawo-lewo. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działają skrętne to chyba wszyscy wiedzą :wink4: Niech sięwypowie w końcu ktoś co ma pojęcie albo przez to przechodził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowalem ale do szmelcwagena,gdzie byly zwykle lampy nawet nie xenon.

sadze ze wymiana sterownika jest potrzebna oraz kontrola wiazki i musi dzialac

Sterownik znajduje sie nadschowkiem pod deska,oprocz tego nalezy sprawdzic kodowania,bordnetz, itd

dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctv

kontrola wiazki i musi dzialac

obie wtyczki wchodzące (do zwykłego BI i BI kierowanego) mają po 14 styków (i mam cichą nadzieję że w obu jest tyle samo zajętych pinów...) wówczas faktycznie tylko lampy, moduł, kodowanie i gitara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alv, tomek ma takie adaptive xenony... przez pół roku nie zauważył, że ma...

Daj se spokój, no chyba że już kupiłeś na allegro do swojego paździocha :decayed:

Niezły kibel to musiał być swoją drogą :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze nie kupiłem ale jak co moje są na sprzedaż :decayed:

Kerczi z tego co wiem szuka a wiec napisz do niego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się ostro nad tym zastanawiam... wiem że jest kilka "B7 " które chcą założyć BI także może i zbyt będzie... szukam jeszcze modułu żeby się nie okazało że podłącze nowe lampy pod obecny i mi lampy zrobią zeza i ni chuchu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się ostro nad tym zastanawiam... wiem że jest kilka "B7 " które chcą założyć BI także może i zbyt będzie... szukam jeszcze modułu żeby się nie okazało że podłącze nowe lampy pod obecny i mi lampy zrobią zeza i ni chuchu :polew:

to szukaj ,szukaj a jak zrobisz wszytsko cacy to ja pomysłe tez o tym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Q7 na skrętnych xenonach i nie zauważyłem pozytywnej różnicy, podobno i tak działają do 100-110 km/h więc przydatek taki sobie bo często szybciej jadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki bez obrazy ja się was nie pytam czy mogę założyć , czy jest sens tylko co jest potrzebne i tyle... Jeśli się okaże że instalacja ori BI a BI skrętnych się różni to temat odpuszczę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Q7 na skrętnych xenonach i nie zauważyłem pozytywnej różnicy, podobno i tak działają do 100-110 km/h więc przydatek taki sobie bo często szybciej jadę :)

Jak to nie zauważyłeś ? Nie zauważyłeś że doświetla ci zakręt ? Albo Q7 miało coś zdupione albo jechałeś w dzień .hyhy

Ja to mam od 3 lat i uważam że jest przydatne , zawsze lepiej widać menela wychodzącego z rowu. Ale masz racje przy dużej prędkości nie ma to już znaczenia.

Rezaj alv , jak będziesz coś chciał moge sprawdzić w swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...