Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Montaż bixenonów skrętnych w miejsce zwykłych bixenonów


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nic takiego nie ma owszem mam drgania prawej lampy ale na postoju gdy wrzucę D-rive (automat) z hamulcem bo wtedy lekko obroty spadają ale to tylko prawa jak daje na luz to już nie drży ale z tego co już kiedyś na ten temat rozmawialiśmy to bardzo częsty efek u nas właśnie na prawej lampie może jest to powodem tego że jest ona po stronie gdzie jest więcej dziur w jezdni więc częściej dostaje w dupcie ale w czasie jazdy nic nie drży a dobrze się przyglądnąłem bo przez kilka dni przyglądałem się czy mam je równo bo po zmianie na AFS musiałem ustawiać na nowo samopoziomowanie

a ile masz najechane w tym exeo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 tys przebiegu i jeszcze 4 lata gwarancji więc jest trochę czasu na samopsucie auta :> , na gwarancji wymieniali mi już prawą lampę bo na wolnych obrotach stojąc przed ścianą było widać jak światło drży, prawa soczewka też miała zauważalne drgania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam identycznie z prawą lampą na postoju. Wkładałem palce do lampy przez klapke od DRL i dociskałem soczewkę i wyglądało że nic to nie daje bo zarys światła dalej drżał. Mam zamiar się dostać do żarnika ale trzeba wyciągnąć filtr pow. więc na razie nie chce mi siętego robić bo podejżewam ze winna może być spreżyn dociskająca żarnik. Zapłonnik jest ciężki i jeśli sprężyna go słabo dociska do obudowy to może tak się to objawiac że jego bezwład pokonuje siłę spręzyny i drga cała żarówka może to jest powodem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...