Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adbur

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. adbur obserwuje zawartość 2.0TDI i Zawieszenie
  2. Jak wrażenia po miesiącu? Osiągi, spalanie?Wydaje mi się, że spalanie minimalnie wzrosło przy szybszych trasach 140-160 km/h o jakieś 0,5-1,0 l - być może związane jest to z niskimi temperaturami. W mocy i przyspieszeniu nie odczułem różnicy .Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Słynny imbus - napęd pompy olejowej.... szukaj na forum, można zatrzeć silnik.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Już po akcji (w korespondencji napisali ,że czas spędzony w serwisie zawiera się w przedziale 30-60 minut- ja spędziłem u Krotoski Cichy w Szczecinie 2 godziny), żadnej odczuwalnej różnicy, dostałem voucher na 100zł do wykorzystania w KC.
  5. Od nowości (7 lat już śmigam CAGA , przebieg 120 000) leję na Auchan, Tesco , Carrefour lub neste/emila- żadnych problemów do tej pory. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Panowie ja jeżdżę od nowości CAGA ale w seat exeo i powiem wam, że wypalanie DPF średnio mam miedzy 250 a 400 kilometrów . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Chyba tytuł postu powinien być "wezwanie na serwis 189" a nie 198 , może jakiś mod niech to zmieni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Qrde- od tamtego czasu się nie pojawia. Naprawiło się samo:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Mam CAGA w Seat Exeo, dzwoniłem niedawno do ASO z tym samym pytaniem i w 3-ech różnych (VW, Seat i kolejne VW) sprawdzali po VIN i mówili, że jedynie na przebieg mam patrzeć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jędrula, musi być olej low saps, norma 507 VW do DPF . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Olej co 15 tys zmieniam, śmieszne jest to gdy kupiłem Seata exeo z silnikiem 2.0 CAGA i 5 letnią gwarancją to serwis był co roku aby utrzymać gwarancję . Po 5 latach leją longlifea i każą co 2 lata lub 30 tys km przyjeżdżać. Ale olej wymieniam co 15 tys km a przeglądy będę co 2 lata robił. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Dzisiaj wymieniałem w silniku CAGA(seat exeo) i starczyło 4 litry , na miarce jest w połowie [emoji47] . Pierwszy raz olej był wymieniany poza ASO( oni zawsze kasowali za 5l), wymieniałem w FEUVERT w Szczecinie i jest ok-także cenowo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Nie wiem czy 3 letni olej jest dobry pod kątem właściwości smarnych- moja teściowa ma auto od nowości (2009r) z przebiegiem 23000 km (dosłownie dwadzieścia trzy) i też ma nawyk zmiany oleju raz w roku ( patrząc na przebieg byłaby dopiero po drugiej wymianie). Ja bym dokupił litr syntetyka z normą 507 VW . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Olej syntetyk z normą VW 507. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. adbur odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    Nic nie dolewam między wymianami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. adbur odpowiedział(a) na oligotech temat w 2.0TDI
    Z ciekawości- jeździsz autem od nowości lub znasz hustorię auta? Jeśli tak to opisz proszę usterki- zawieszenie , dwumas, turbo, wtryski, opiłki pompy paliwa lub inne- generalnie koszty i przybliżony przebieg przy naprawie usterek.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.