-
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Jak wrażenia po miesiącu? Osiągi, spalanie?Wydaje mi się, że spalanie minimalnie wzrosło przy szybszych trasach 140-160 km/h o jakieś 0,5-1,0 l - być może związane jest to z niskimi temperaturami. W mocy i przyspieszeniu nie odczułem różnicy .Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
6-cio ścienna śruba - co to za część?
Słynny imbus - napęd pompy olejowej.... szukaj na forum, można zatrzeć silnik.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Już po akcji (w korespondencji napisali ,że czas spędzony w serwisie zawiera się w przedziale 30-60 minut- ja spędziłem u Krotoski Cichy w Szczecinie 2 godziny), żadnej odczuwalnej różnicy, dostałem voucher na 100zł do wykorzystania w KC.
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Od nowości (7 lat już śmigam CAGA , przebieg 120 000) leję na Auchan, Tesco , Carrefour lub neste/emila- żadnych problemów do tej pory. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie ja jeżdżę od nowości CAGA ale w seat exeo i powiem wam, że wypalanie DPF średnio mam miedzy 250 a 400 kilometrów . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Chyba tytuł postu powinien być "wezwanie na serwis 189" a nie 198 , może jakiś mod niech to zmieni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
TPMS SEAT EXEO
Qrde- od tamtego czasu się nie pojawia. Naprawiło się samo:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Mam CAGA w Seat Exeo, dzwoniłem niedawno do ASO z tym samym pytaniem i w 3-ech różnych (VW, Seat i kolejne VW) sprawdzali po VIN i mówili, że jedynie na przebieg mam patrzeć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Jędrula, musi być olej low saps, norma 507 VW do DPF . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Olej co 15 tys zmieniam, śmieszne jest to gdy kupiłem Seata exeo z silnikiem 2.0 CAGA i 5 letnią gwarancją to serwis był co roku aby utrzymać gwarancję . Po 5 latach leją longlifea i każą co 2 lata lub 30 tys km przyjeżdżać. Ale olej wymieniam co 15 tys km a przeglądy będę co 2 lata robił. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Dzisiaj wymieniałem w silniku CAGA(seat exeo) i starczyło 4 litry , na miarce jest w połowie [emoji47] . Pierwszy raz olej był wymieniany poza ASO( oni zawsze kasowali za 5l), wymieniałem w FEUVERT w Szczecinie i jest ok-także cenowo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Nie wiem czy 3 letni olej jest dobry pod kątem właściwości smarnych- moja teściowa ma auto od nowości (2009r) z przebiegiem 23000 km (dosłownie dwadzieścia trzy) i też ma nawyk zmiany oleju raz w roku ( patrząc na przebieg byłaby dopiero po drugiej wymianie). Ja bym dokupił litr syntetyka z normą 507 VW . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Olej syntetyk z normą VW 507. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Awaryjność 2.0 TDI CR
Nic nie dolewam między wymianami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
CAGA na inny
Z ciekawości- jeździsz autem od nowości lub znasz hustorię auta? Jeśli tak to opisz proszę usterki- zawieszenie , dwumas, turbo, wtryski, opiłki pompy paliwa lub inne- generalnie koszty i przybliżony przebieg przy naprawie usterek.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
adbur
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta