Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaka jest żywotność pompowtryskiwaczy ?


koper711

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, użyłem "szukajki" ale nie znalazłem nic na temat jak długo tzn. ile tkm wytrzymują pompowtryskiwacze. Mam zamiar kupić A4 2002 r. i będzie miała na pewno ponad 200 tkm przebiegu a koszt wymiany pompowtryskiwaczy jest ogromny( 1600 zł x 4). Czy one często się psują, czy da się jakoś wyłapać przy kupowaniu, że są na wykończeniu? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ile wytrzymują :) poza tym na pewno można kupić dużo taniej niż napisałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie ma recepty kolego, mozna powiedzić ze kupuje sie kota w worku bo może siąść po 100km a mozesz tez nakulać drugie tyle ile masz na blacie i nie bedzie trzeba ich wymieniać.

Hmm... na wagowaniu się nie znam ale mozna chyba sprawdzić jakoś VAGT-iem jak sie maja pompowtryski, ale to chyba tylko jakie jest ciśnienie na danym wtryskiwaczu a to juz chyba coś znaczy, ale nie chce tu mącić i głowy nie dam sobie uciąć ze idzie to zrobić :mysli:

Może koledzy którzy często się bawią VAG-iem powiedzą coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli coś tam racji miałem :decayed:

A te korekcje dawek to jak jakaś przykładowo jest inna to czy to oznacza ze pompowtrysk siada?? :mysli: Jak to jest pre_pl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo należy stosować olej z normą do pompowtrysków i dobre paliwko. Używki dobre dostaniesz po 600zł sztuka, ale nie ma co panikować :)

Chociaż u siebie w historii serwisowej mam wpisaną wymianę przy ok 40tkm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli coś tam racji miałem :decayed:

A te korekcje dawek to jak jakaś przykładowo jest inna to czy to oznacza ze pompowtrysk siada?? :mysli: Jak to jest pre_pl??

korekcje nie moga odbiegac powyzej +-2,8, natomiast czesto problemem nie sa same pompowtryski, lecz ichuszczelnienia, badz poluzowane konektory sterujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi padły przy 160tys i była to wina złego paliwa, zgroza jak spuściłem ropkę do bańki, nie przypominało to oleju napędowego...

A co do ceny którą napisałes to tyle dałem (4*1,600zł) w autoryzowanym serwisie do 2,0 TDI a Ty chcesz kupic audi z 2002 roku to bedzie 1,9 tdi do nich są tańsze pompki np. http://moto.allegro.pl/item503390174_pompowtryskiwacze_vw_audi_seat_skoda_1_9_tdi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...