Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B7] Szukam zdjec B7 na ATS`ach DTM - rozmiary 18,19 cali.
kurcze.. no własnie... cały urok felgi w stylu DTM znika turdzi, ale wiesz że jest tez ori felga audi DTM ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a no własnie panie Tomaszu ! Bo muszę się karnąć tą tojka..... Też mam w domu ancymona co się takie barachło podoba....
-
[B6 AVJ] prosze o analize błedow
1. skasuj je, ponów skan ... powtórzyły się ? 2. zmieniałeś coś w aucie ostatnie ? Dodawałeś może RNS-E ? HIDy ? Ten pierwszy błąd trochę niepokojący jest...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z Gdańskiem to mamy kłopot, bo większość jest z Gdyni Jakoś tacy 'nieruchliwi' są Ci Gdańszczanie, no nawet dla nich specjalnie spoty przenieśliśmy...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to tak jak ja nie boj, nikt nikogo nie goni, ani nie zmusza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oczywiście, że są.... jest przekrój aut i dizle i benziny no masz może nie jest nas hurtowa ilość, ale nie narzekamy
-
[ALL B7] Szukam zdjec B7 na ATS`ach DTM - rozmiary 18,19 cali.
ale to zdjęcie jest "prawdziwe" ? Jakieś małe te felgi się wydają... i w ogóle...
-
[B6 AVF] Poduszka silnika
to nie są żadne poduszki z czujnikiem, tylko ze specjalnym żelem który zmienia swoją "twardość". Sterowane jest do z ECU, można wykryć vag-comem jeśli uszkodzenie jest typu elektrycznego. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_po_podpieciu_vaga_taki_blad_17994-t2224.0.html stuka to znaczy co ? wibruje buda przy tym ? stuka przy każdych obrotach ? Często to pada rolka od paska wielorowkowego i wydaje takie dźwięki na wolnych [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:53_________________________________________________ bzdurę tu napisałem pomyliło mi się z czymś innym... Ta poducha działa tak, że tam jest płyn i po środku jest taka komora przez która przepuszczany jest ten płyn. Dół jest gumowy i jest elastyczny (pod ciśnieniem), jest również dojscie powietrza (membranka separuje płyn), a zawór (sygnał z ecu) steruje tym właśnie dojściem Poniżej określonej wartości obrotów (bieg jałowy), zawór jest otwarty, przez co ten gumowy dół jest bardziej "miękki"
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
i w dodatku Tomek robi wiatrak z 3.0TDI tip... na 2 pierwszych metrach
-
[ALL B6] Jak uruchomić kanały TV przez RNS-E
trzeba wcisnąć przycisk tv mam nadzieję, że masz tv-tuner ? Jeden koleś ma a6 i ma zapewne taki, a chodziło o uruchomienie tv "podczas jazdy"
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
no nie czaję, no nie czaję
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ale tak nie do końca on....
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ryjek jakby jego...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
oootam mnie trzepie tylko na piątym biegu żona w ucho[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________ bo ludzie to świnieeee
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
etam, Tomaszka dalej trzepie na jałowym
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
się dziwisz ? normalne morskie powietrze ich powaliło... [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:25_________________________________________________ łowcufff sukaliśta, haaa ?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
bo to nie był on, tylko kuzynka[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:18_________________________________________________ Flyjer, dostałeś pma ?
-
ktoś sobie jaja robi
a pisali Ci żebyś auto przestawił.... a nie, to nie ten temat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no niestety OLO urzęduję niedaleko Miałkiego Szlaku, ale jak jestem w kraju
-
[ALL B6] Od czego są te przewody ?
to te foty :
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to teraz idź się ogolić [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 18:37_________________________________________________ panowie tomeks32, mydlo i OLO_GDA niech się do mnie zgłoszą. Nie odebraliście jeszcze zeszłorocznym paczek ze słodyczami z zakładu pracy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiadomo... wypadeczek...
-
[B6 AVF] Montaż webasto
webasto dogrzewa (albo schładza) wnętrze do zadanej temperatury na klimatroniku (czyli takiej jaka ostatnio była). Nic nie włącza na "HI"
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
alva
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyj to rów? Tomka, ja go ratowałem i przez przypadek "ściągły" się gacie dlatego też : chodzi o to, żebym tak nie szarpał od razu...