Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. źle Albinek piszesz... to co maciejek proponuje to bardzo dobre wyjście. Ten Twój skaner jest ok, ale wielu rzeczy nie potrafi o czym pewno się przekonasz (logi)
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36928.0.html;highlight=adapter+can-bus http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2939.0.html;highlight=adapter+can-bus http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25360.0.html;highlight=adapter+can-bus
  3. na te pytania są już odpowieidzi na forum, poszukaj kolegi yassek na forum passata ( http://forum.vw-passat.pl/ ) On kiedyś przebywał w Anglii, nie wiem jak teraz, i od niego kup - większość u nas ma od niego chyba
  4. łomatko, i o takie bzdury tyle ceregieli ?? Ty, ja myślałem że Ty tam już nie wiem co wymieniłeś chopie
  5. ciekawe Łukaszku czy zrobiłeś jakąś fotorelację "tych zmian"
  6. podobna tylko nieco bardziej...rzeczowa dlatego sobie pozwoliłem wkleić link, szkoda że u nas "tak łatwo" nie da się robić testów oleju... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8545.0.html;highlight=uoa
  7. tu jest ciekawa dyskusja, w podobnym tonie... http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=235069&page=3&highlight=505.01
  8. to w tym nowym paździochu co se kupił alvik, to on ma szpital w środku ?
  9. sprzedaj to audi lepiej i przesiądź się z powrotem na polo, piszę całkiem poważnie
  10. Tomeczku, masz moje błogosławieństwo żeby razem z mydlo posiekac flexem swoje lampy Skrytykuję na spocie
  11. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    kupiłeś, więc po co nasza opinia ? Tak jak zdeniu...
  12. mein gott ! ja myślałem, że w Krakau tak : wszyscy mają !!
  13. a tam zaraz dziwnie... jak ciepły obiad do kanapek z wczoraj .... Każdemu się zdarzyło
  14. drapanie grabkami rzekłbym
  15. a bo to dużo patrzeć ? made in spain i tyle
  16. szczerze mówiąc, ja również zobaczyłem parę niedoróbek w tych "hiszpańskich" lampach (no ale co się spodziewać ) nie bijcie pleeeease
  17. who cares ważne, że leter
  18. nooo, wygląda całkiem DTMowato ta ATS Victory schartz
  19. 1001PS ,montują je w Veironach,tylko że to tajemnica daaaamn right brooo, daaamn right...
  20. Robercik jest fajny gość, wszystkim zalecam kontakcik ... sorrry, literek poszeeeedł
  21. poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html sedan ma srodku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.