Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy będzie pasować kierownica TT i jasny środek ?


Młody

Czy czarna kierownica od TT będzie pasować do takiego środka?   

  1. 1. Czy czarna kierownica od TT będzie pasować do takiego środka?



Rekomendowane odpowiedzi

Siema chcę wsadzić kierę od TT ale na allegro są same czarne :embarrassed: a ja mam jasny środek i teraz pytanie będzie pasować :naughty:

Taka kiera :)

bb5cdfad7b690019.jpg

Taki mam środek :)

1b6c1cd98a51c3f0.jpg

:hi: :hi: :hi:

A może ktoś wie czy dostanę kierownicę w taki kolorze lub inne propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to orazu bedzie sie rzucać w oczy ze jest czarna a reszta jasna ale jak jesteś bardzo na nią nagrzany to zakładaj bo jasne chyba nie były produkowane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie akurat pod klimatronik, ktory tez nie jest kremowy.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czarna kiera w jasnym środku nie za bardzo będzie wyglądać

A może byś ją zrobił w ten sposób? :mysli: Nie wiem co o tym myśleć... Nie jest to głupi pomysł, ale czy ładnie wygląda? :mysli:

5fb4aaca77ba21e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie będą gryzły te kolory. Ale kiera jest za***ista. Da sie podłączyć bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tak zrobiłem i nie żałuje. Co prawda mam jasny szary środek a u Ciebie jest chyba beżowy. Wymieniłem jeszcze osłonę kolumny kierowniczej na czarną i według mnie jest spoko. Musze jeszcze wymienić mieszek na czarny i osłonę skrzyni biegów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tak zrobiłem i nie żałuje. Co prawda mam jasny szary środek a u Ciebie jest chyba beżowy. Wymieniłem jeszcze osłonę kolumny kierowniczej na czarną i według mnie jest spoko. Musze jeszcze wymienić mieszek na czarny i osłonę skrzyni biegów.

Pozdrawiam

Daj jakąś fotę jak możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tak zrobiłem i nie żałuje. Co prawda mam jasny szary środek a u Ciebie jest chyba beżowy. Wymieniłem jeszcze osłonę kolumny kierowniczej na czarną i według mnie jest spoko. Musze jeszcze wymienić mieszek na czarny i osłonę skrzyni biegów.

Pozdrawiam

No właśnie daj fotkę :naughty: myślałem żeby zrobić czarną kiere i lewarek zmiany biegów i listwy srebrne od s line .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam fotkę oczywiście tylko muszę ją zrobić, a co gorsze później jakoś wstawić na forum a nie bardzo wiem jak się to robi :)

Wyślij mi na pocztę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro mial tez po czesci jasny srodek i czarna kiere + czarna galke i wygladalo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...