Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy będzie pasować kierownica TT i jasny środek ?


Młody

Czy czarna kierownica od TT będzie pasować do takiego środka?   

  1. 1. Czy czarna kierownica od TT będzie pasować do takiego środka?



Rekomendowane odpowiedzi

alvaro mial tez po czesci jasny srodek i czarna kiere + czarna galke i wygladalo dobrze.

to w tym nowym paździochu co se kupił alvik, to on ma szpital w środku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mowilem o tym starym, bitym i spawanym w/g skalpela + z kurami w bagazniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem fotki od bogi i myślę że jest super idealnie pasuje więc kiera idzie od TT lub S4 B7 też fajnie wygląda :mysli:

9a9273b0057d4d34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszyscy mnie chyba zagryzą na tym forum, ale się odważe i powiem że moim zdaniem kierownica z TT w ogóle nie pasuje do a4 B6/B7. Ludzie dajcie spokój i nie róbice z auta na siłe wyścigówki... Poprostu uważam że ta kierownica ma się nijak do stonowanego, eleganckiego wnętrza a4...

Takie jest moje zdanie

Pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 03:55_________________________________________________dodatki s-line to co innego.. one są delikatne, dodają "smaczku" wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego nie zgadzam się z Tobą :naughty: jaka wyścigówka ,co ma piernik do wiatraka :naughty:

To że ma ścięty dół to dla Ciebie objaw wyścigówki :polew:

Dla mnie to kwestia wyglądu. Popatrz na cztero ramienną kierownicę -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój i nie róbice z auta na siłe wyścigówki...

Powiedział ten który kupił do 140 konnego diesla felgi od RSa ...

:polew: no niezłe...

dodam tylko że ta kierownica to kosmos... jak się ma wymieniony meszek, ręczny i parę innych rzeczy to ideał - ot moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowe niesportowe... a czarna kierownica do jasnego wnętrza zalatuje rumunią jak dla mnie... ale to moje skromne zdanie... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... powiem że moim zdaniem kierownica z TT w ogóle nie pasuje do a4 B6/B7. Ludzie dajcie spokój i nie róbice z auta na siłe wyścigówki... Poprostu uważam że ta kierownica ma się nijak do stonowanego, eleganckiego wnętrza a4...

Takie TT to ja moim "dostojnym" B7 wciągam nosem (no może za wyjątkiem TTS, ale nie sprawdzałem).

To tyle co do klasyfikacji różnych Audi jako "wyścigówki" :decayed:

Kierownicę z TT polecam jako za***iście wygodną i przede wszystkim śliczną opcję do B6/B7. Modyfikacje wnętrza auta dostarczają wrażeń estetycznych i użytkowych przede wszystkim kierowcy dlatego warto inwestować w takie mody.

Uważam, że ten widok jest za***isty. Takie jest moje zdanie :decayed:

IMG_4234.JPG

IMG_0034.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik i nie tylko Tobie, ale chyba chodziło koledze o wywołanie takiej dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem wywołać takiej dyskusji. Mnie się to naprawde nie podoba. Tylko tyle chciałem napisać.

Ale to jest kwestia gustu i o tym się nie dyskutuje.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:10_________________________________________________aczkolwiek mam duży szacunek do ludzi którzy podjeli się takiej wymiany :>[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:10_________________________________________________hmmm.. tak sobie myslałem dzisiaj nad tą kierownicą z TT i dozedłem do wnoiosku że mnie sie poprostu nie podobają kierownice ze ściętym dołem... może się super tak prowadzi ale ja sie jakoś do tego nie moge przekonać.Nie wiem nie miałem okazji sprawdzić.(choćiaż Porsche będące dla mnie ikoną auta sportowego ma zwykłą kierownice...) Uświadomiłem sobie że w RS4 też jest ori taka kierownica a mnie się to w ogóle nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem wywołać takiej dyskusji. Mnie się to naprawde nie podoba. Tylko tyle chciałem napisać.

Ale to jest kwestia gustu i o tym się nie dyskutuje.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:10_________________________________________________aczkolwiek mam duży szacunek do ludzi którzy podjeli się takiej wymiany :>[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 15:10_________________________________________________hmmm.. tak sobie myslałem dzisiaj nad tą kierownicą z TT i dozedłem do wnoiosku że mnie sie poprostu nie podobają kierownice ze ściętym dołem... może się super tak prowadzi ale ja sie jakoś do tego nie moge przekonać.Nie wiem nie miałem okazji sprawdzić.(choćiaż Porsche będące dla mnie ikoną auta sportowego ma zwykłą kierownice...) Uświadomiłem sobie że w RS4 też jest ori taka kierownica a mnie się to w ogóle nie podoba.

No to masz problem :polew: a tak serio jednemu się podoba drugiemu nie . Tak było , jest i będzie. Nikogo nie zmusimy na siłę do czegoś. Mi się felgi RS4 nie podobają i to moja sprawa ale szczerze są okropne. :sick3:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 17:09_________________________________________________

... powiem że moim zdaniem kierownica z TT w ogóle nie pasuje do a4 B6/B7. Ludzie dajcie spokój i nie róbice z auta na siłe wyścigówki... Poprostu uważam że ta kierownica ma się nijak do stonowanego, eleganckiego wnętrza a4...

Takie TT to ja moim "dostojnym" B7 wciągam nosem (no może za wyjątkiem TTS, ale nie sprawdzałem).

To tyle co do klasyfikacji różnych Audi jako "wyścigówki" :decayed:

Kierownicę z TT polecam jako za***iście wygodną i przede wszystkim śliczną opcję do B6/B7. Modyfikacje wnętrza auta dostarczają wrażeń estetycznych i użytkowych przede wszystkim kierowcy dlatego warto inwestować w takie mody.

Uważam, że ten widok jest za***isty. Takie jest moje zdanie :decayed:

IMG_4234.JPG

IMG_0034.JPG

Malik tak patrzę na te fotki i po za fotelami to Twoje S4 niczym się różni od tego B6 no jeszcze listwy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik tak patrzę na te fotki i po za fotelami to Twoje S4 niczym się różni od tego B6 no jeszcze listwy

No... w sumie to niczym :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...