Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Pytanie o nawigację

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chce zakupic do mojej maszynki nawigacje 8EO 035 192S.to chyba cd plyty,sa do tego polskie mapy>?

moze ktos sie orientuje

Opublikowano

pytasz o płyty czy o samą navi?

Opublikowano

pytasz o płyty czy o samą navi?

pyta i o nawigację i o płyty

nawigacja (urządzenie)

http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/roznice_w_rnse-t12815.0.html

Ale w jakim celu chcesz to wkładać ? Przecież chyba lepiej RNS-E

soft :

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_auk_jaka_to_navi_jaki_system_navigacji_to_czyta-t31475.0.html;msg371715#msg371715

Opublikowano
  • Autor

Witam ,moze zapytam inaczej,do jakiej nawigacje sa polskie mapy.Dobre,z duzym pokryciem.Rsn - e to dobre cacko ale moze troche za drogie

Opublikowano

RNS-D lub RNS-E tyle że RNS-D trąci już poprzednią epoką... :decayed:

Opublikowano
Rsn - e to dobre cacko ale moze troche za drogie

no dobrze, ale masz porównanie szacowanych kosztów ? Bo może się okazać, że różnica "nie aż tak wielka"

Opublikowano

Sa polskie mapy, jest ori mapa Audi: Niemcy i glowne drogi Europy 2007 - jakies 27% pokrycia PL

Mapa blaupunkta Polska i Czechy 2008 - jakies 88% pokrycia PL.

Opublikowano

Uważam, że w tym temacie Alvaro jest najlepszym fachowcem i z nim trzeba rozmawiać.

Doradzi i pomoże :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich,Kupilem nawigacje na male pieniadze.rsn-d.potrzebuje .zmienic zamocowanie na 2 DIN,moze ktos posiada takie,potrzebuje tez GPS.i adapter fakry

Opublikowano

jacek

Poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

W razie pytan, wal do alvaro. W kwestii przerobki 1din>2din, tez moge na kilka pytan odpowiedzec, bo robilem to 2 dni temu.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Pytanie do Alvaro.masz kogos kto odkodyje mala navi assin.To sie nazywa rsn.d 2007.pozdrawiam jacek

Opublikowano

pisz do CTV :tongue4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam prosbe do Alvaro zeby mi dal jakis link gdzie moge zobaczyc jak wyglada 1din i 2din bo nie moge ogarnac ktore ja mam ;( :wallbash:

Opublikowano

Kolego wpisz sobie na allegro to Ci wyskoczą , tak chyba będzie najszybciej :wink4:

Opublikowano

dzieki Trzeniu nie wpadlem jakos na to :wallbash:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 00:32 _________________________________________________to dozuce jeszcze takie pytanko czy do mojej b6 bedzie pasowala navi z b7

Opublikowano

to dozuce jeszcze takie pytanko czy do mojej b6 bedzie pasowala navi z b7

tak

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam!

Mam pytanie do ALVARO - co może być w navi plus jak nie wciaga płyty

dzieki i pozdr.

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie do ALVARO - co może być w navi plus jak nie wciaga płyty

dzieki i pozdr.

Resetowałeś ?

Opublikowano

do jacekm ale co miałem resetować navi znaczy jak?

pozdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.