-
Klimatyzacja przestała działać ...brak nadmuchu
szkoda, że nikt nie wie jak to sprawdzić.
-
Klimatyzacja przestała działać ...brak nadmuchu
uszkodzenie, które wcześniej opisywałem - dmuchawa chodzi na maksa zakończyło się wymianą sterownika przy dmuchawie na radiatorze nr części: 740226033F03 (w załączeniu zdjęcia) oraz wymianą panelu klimatyzacji nr części: 8D0 820 043 Q. Mam wątpliwości, czy potrzebna była wymiana obu części, nic przy samochodzie nie robiłem, stało się to z dnia na dzień, może zbieg okoliczności. Ale mechanik zdecydował wymianę obu podzespołów. Przy okazji, może ktoś wie jak sprawdzić czy ten sterownik dmuchawy na radiatorze (pierwsza wymieniona część - zdjęcie) jest dobry.
-
Klimatyzacja przestała działać ...brak nadmuchu
dmuchawa chodzi na maxa zaraz po włączeniu stacyjki, tak, że bezpieczniki są dobre, myślę, ze to rezystor dmuchawy bądź sterownik klimatronika, myślałem, że ktoś się z tym spotkał. do Muskel 1 , skanu nie można zrobić , bo jak pisałem zgłasza za dużo błędów i przechodzi dalej do następnego kanału.
-
Klimatyzacja przestała działać ...brak nadmuchu
pisze mi, że za dużo błędów i nie pokazuje jakich, robionych polskim vagiem 208, błąd 18.3 to z klimatronika, teraz pokazuje mi 18.1, chyba wymienię dmuchawę. Może jeszcze jakieś sugestie, dziękuję.
-
Klimatyzacja przestała działać ...brak nadmuchu
Witam! A może ktoś wie co trzeba wymienić aby usunąć przyczynę błędu klimatronika 18.3 - napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne. Klimatronik pracuje w A4B4 z 2000 roku.
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Proszę kolegów przeczytałem ten wątek i chciałem zapytać czy to możliwe, aby fotochrom z A4B5 o takim oznaczeniu 02*0518 był zasilany tylko dwoma przewodami, tak sadzę, bo odkryłem, że po wizycie u mechanika prawdopodobnie odcięto mi wtyczkę od lusterka, ale z wiązki wystaje dwa przewody zielony i czarny, czy to znaczy, że dwoma przewodami było sterowane? Może ktoś mógłby sprawdzić ile przewodów idzie do lusterka.
-
Nieznośny Problem uszczelki ! brak sił pomocy !
Kolego Marcin A4V6 udało się zatrzymać wyciek, bo u mnie też cieknie i nie wiem skąd.
-
Komunikat na RNS D
No i co? Rozwiązał ktoryś z kolegów problem tego komunikatu, też tak mam, oczywiście można go zjąć z wizji naciskając prawe pokretlo w navi. mnie sie pokazuje dwa razy po włączeniu radia. Oczywiście nie wyświetla się komunikat o włączonej stacji radiowej, lub plyty CD jezeli korzystamy ze zmieniarki, przedtem pokazywało też odbior programu TV analogowego na FIS-ie. Jak się komuś uda problem rozwiazać to proszę napisać.
-
Zaizolowana wiązka przewodów w bagażniku
do Latoo, jak masz nawigację RNS-D to ona ma TV analogową, teraz to już nie działa. Na tym zdjęciu to w tym miejscu jest tuner analogowy do tej telewizji. Musiał poprzednik obciąć przewody razem z wtyczkami, jak miał zamiar do czegoś to wykorzystać. Nad tunerem powinna być zmieniarka płyt CD na 6 sztuk. Tej zmieniarki też tam nie widać. Sądzę, że to od tego są te kable.
-
Błąd RDS-TMC w navi rns-d
Mam to samo tylko po polsku mi pisze, też chcialbym wiedzieć jak to zlikwidować. Może ktos z kolegów się z tym spotkal - napiszczie.
-
Nieszczelna klimatyzacja w Audi A4 B5
Witam! Dołączam się również do kolegów powyżej, miałem już nabijaną klimatyzację dwa razy w krótkim czasie /dwa tygodnie/, jutro jadę ponownie. Może ktoś wie ile taki parownik kosztuje. Napiszę co powie na to mechanik.
-
[B5 AKN] Adaptacje silnika - zmiana kanału 05 z 32768 na 32788 - dawka startowa
Witam Klubowiczów! Czy ktoś wie dlaczego nie chodzi "szukaj:"
-
[B5 AFF] Dobór skrzyni biegów pilne
Ja tez szukam do A4 2,5 TDI Quattro koniec 1999r 5hp 19 kod FAP lub zamiennik. moze ktos wie jak szukać zamienników, problem jak wyżej u patriko2690 pozdr..
-
[S4 B5] Uderzenia przy zmianach biegów (Quattro)
Własnie zostawiłem auto u mechanika, ale nie zpowodu stuków, tylko wylał mi się olej ze skrzyni biegów, na styku silnik-skrzynia biegów w ciągu kilkunastu sekund po trochę szybszej jeżdzie na autostradzie. Poszukam stosownego wątku do tego. A przy okazji sprawdzi się stuki, napiszę o wynikach. pozdr...
-
[S4 B5] Uderzenia przy zmianach biegów (Quattro)
A co może być, jeśli stuka przy przyspieszaniu? to znaczy jeżdżę automatem Tiptronic, napęd quattro 2,5 TDI. Przy wciśnięciu gazu np. przy wyprzedzaniu, zadziała kickdown redukując bieg na niższy i w tym momencie słychać odczuwalny stuk, (można sie wystraszyć za pierwszym razem). Co można podejrzewać, może ktoś się z tym spotkał? pozdr...
Tedan
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta