Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komunikat na RNS D


nedwed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj po wejsciu do samochodu i odpaleniu na radiu pojawil mi sie blad taki jak na ponizszym rysunku, teraz po kazdym odpaleniu pokazuje mi sie 3 razy, do tego nie pokazuje mi na wyswietlaczu miedzy zegarami zadnej informacji o stacji jakiej slucham czy o utworze z plyty. Stalo sie to nagle, wszystko dzialalo i nagle cos takiego wyskoczylo. Czym to moze byc spowodowane i jak usunac taka usterke ?

20140314_214813.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostki w navi do sprawdzenia i przy tunerze tmc też sprawdź też zasilanie tunera

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

bezpiecznik od tmc też do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który to bezpiecznik, wszystkie złącza podociskalem do radia, gdzie jest ten tuner tmc i gdzie sprawdzic jego zasilanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy boczek bagażnika na pw wysłałem lin druga fotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze to pudełko mam otworzyć i tam posprawdzac wszystko ? Na czym to sprawdzenie ma polegać, tylko na sprawdzeniu czy dobrze są złącza wpiete ? Jak w ogóle otworzyć ta skrzynkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej skrzynce jest tuner tmc sprawdź czy nie dostała się tam wilgoć i czy wszystkie złącza są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to otworzyc, bo kiedyś chciałem zobaczyć co jest w środku i miałem problem a nie chce niczego połamać

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 23:51 ----------

Halo, jak to wyjąć z bagażnika ? Bo wysunalem tylko ta środkowa cześć i nic tam nie ma, więc podejrzewam ze ten tuner jest w górnej części ale jak ta obudowę zdjąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze jakoś tapicerkę zdjac, musze teraz kombinować jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się za to zabiorę i napisze jakie efekty. Tam są schowane złącza i jakieś bezpieczniki ? Czy może to być wina któregoś z bezpieczników schowanych przy drzwiach kierowcy ? Zapomniałem dodać że nawigacja i wszystkie inne funkcje radia dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem - po włączeniu radia również pojawia mi się taki komunikat. Jeżeli udało Ci się to zrobić napiszesz co było przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz tunera to komunikatu nie wyłączysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Rozwiązał ktoryś z kolegów problem tego komunikatu, też tak mam, oczywiście można go zjąć z wizji naciskając prawe pokretlo w navi. mnie sie pokazuje dwa razy po włączeniu radia. Oczywiście nie wyświetla się komunikat o włączonej stacji radiowej, lub plyty CD jezeli korzystamy ze zmieniarki, przedtem pokazywało też odbior programu TV analogowego na FIS-ie.

Jak się komuś uda problem rozwiazać to proszę napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...