Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto dla mamuśki - do 50k zł. Tylko nowe. Jakie macie propozycje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc Nexiolot mojej mamuśki jest właśnie na dorżnięciu i szukam nowego auta. Niestety "ten typ tak ma" i auto ma być nowe, z salonu :rolleyes: :rolleyes:

Co możecie mi polecić, podpowiedzieć. Autko góra za 50 tysi na gotowo. Najlepiej za 40. Wchodzi oczywiście rocznik 2007 czy 2008 pod rozwagę.

Seat Ibiza model 2007 ? za 38 kafli sprzedaje dealer na Okęciu...

Proszę o pomoc :wink4:

Opublikowano

jakie auta preferuje mama,małe,większe,diesel czy jak ty,raczej nie :wink4:?

to jest fajna propozycja

http://otomoto.pl/seat-leon-spirit-r-C7008404.html

Opublikowano
  • Autor

Wyznacznikiem jest cena a nie wielkość auta. Teraz śmiga nexią więc całkiem sporym sedanem i nie ma kłopotów a także nie chciałbym wsadzać jej do jakiejś małej puszki typu Panda czy fiat 500 :blink: Wiadomo, że dizelek będzie lepszym rozwiązaniem.

Opublikowano

Moj kumpel z pracy tez jakis czas temu szukal auta w podobnym budzecie.

Kupil IBIZĘ i do dzis zaluje, ze nie dolozyl troche na LEONA...

Podobno seat co jakis czas serwuje bardzo fajne promocje.

Opublikowano
  • Autor

LEON ? :mysli:

Może być

Golf myślę że nie...

Opublikowano

mama chyba nie bedzie dbac o turbo w dieslu ....

o ile to ma jakies znaczenie

Opublikowano

<a href="http://www.dacia.pl/pl/DaciaSITe/sandero/equipements/index.html">Dacia Sandero Laureate</a> 1.5 dCi 38600 PLN

Jam bym swojej mamie takiej krzywdy nie zrobił przy takim budżecie :naughty:

LEON ? :mysli:

a kto szanowną rodzicielkę skarcił nexią onegdaj? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mama chyba nie bedzie dbac o turbo w dieslu ....

Będzie turbo-timer[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 14:01_________________________________________________

a kto szanowną rodzicielkę skarcił nexią onegdaj? :tongue4

niska cena i mega promocje jak daewoo wchodziło na polski rynek

Opublikowano

Kia Ceed to dobra opcja. Marka może i źle się kojarzy, ale opinie o tym samochodzie są jak najbardziej pozytywne. Design przyzwoity. Nie wiem jakie są ceny, ale chyba niskie.

Co do turbin w dieslach - obecnie żaden salon nie mówi nic o opóźnionym gaszeniu, żeby dbać o turbo. Jeśli ktoś nie forsuje samochodu to można gasić od razu...

Opublikowano

LEON ? :mysli:

Może być

Drogi trochę .. :mysli:

Honda Civic VIII gen . Ctdi ?

Opublikowano
  • Autor

nie widziałem civica dizelka :gwizdanie:

ceed ładne autko...juz lookam na stronę

Opublikowano

nie widziałem civica dizelka :gwizdanie:

2.2 Ctdi mają chyba 140 KM .. ostatnio za takim pociskałem do Giżycka to ciężko było sie utrzymać na ogonie :naughty:

Opublikowano

2.2 Ctdi mają chyba 140 KM .. ostatnio za takim pociskałem do Giżycka to ciężko było sie utrzymać na ogonie :naughty:

Jeśli Poźkowa Mama umi jeździć to czemu nie. :decayed:

Opublikowano

Ceed albo Hundai i30 - to bliźniaki.

Mają bardzo dobrą opinie w prasie motoryzacyjnej. Coponiektórzy uważają, że to poważna konkurencja dla Corolli/Auris.

Koreany w ostatnich latach zarąbiście poprawiły jakość.

Miałem okazję siedzieć w Hundai'u - bardzo fajny był.

Nowej Fabii bym też tak całkowicie nie przekreślał (no chyba, że z założenia za małe)

Osobiście mam niewytłumaczalną sympatię do Daci Logan (szczególnie w wersji kombi) :decayed: choć od strony merytorycznej nic o tym modelu nie wiem :

Opublikowano
Osobiście mam niewytłumaczalną sympatię do Daci Logan (szczególnie w wersji kombi) choć od strony merytorycznej nic o tym modelu nie wiem :

to tak jak ja - nie wiedzieć czemu :kox:

a powaznie - Sandero ma bardzo dobre opinie

Opublikowano

Leon, Ceed, C4

Ibiza, Polo, Corsa

zastanow sie nad cytryna ... citroen lubi dawac duze promocje ( i sie psuc ;) )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.