-
[B6 AWA] Jak wyłączyc alarm? POMOCY
Faktycznie, działa. Dzięki za pomoc
-
[B6 AWA] Jak wyłączyc alarm? POMOCY
Czy może ktoś wie jak wyłączyć alarm? Często płyniemy promem i na każde bujnięcie statku zaczyna wyc . jak to wyłaczyc a zostawić tylko zamknięte auto? Prosze o pomoc
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
cudowna...
-
[B6 ALT] Jaki klucz do świec ?
Witam. zbieram pomału narzedzia z mysla o przyszłosci a4 i chce sprawic sobie klucz do swiec na poczatek. tylko nie wiem jakiej srednicy ma byc? czy ktos moze pomóc??? w necie spotykam od 10 do 30 mm.jaki jest własciwy dla mnie? z góry dzieki za pomoc
-
ksiażka obsługi(sam naprawiam) do A4 B6 2.0 FSI SE PROSZE POMOCY!
Witam koledzy. Nie wiem w jakim dziale poruszyc ten temat,moze go gdzieś juz przeoczyłem ale potrzebuje ksiażki obsługi,instrukcji naprawy(sam naprawiam) do mojej A4 w jezyku polskim!!! czy ktoś wie gdzie mogę to dostac? szukałem po necie ale znalazłem tylko w j.angielskimk z polskim słownikiem:( czy wogóle jest w jezyku polskim cos do b6??? prosze o odpowiedzi. pozdrawiam
-
[ALL B6] Prosze o opinie A4 2.0 FSI SE
Nie chce zaczynac nowego wątku, a bardzo chce sie pochwalic. Kupiłem dzis moje pierwsze auto w zyciu. srebrna A4, pieknie sie prowadzi.mam nadzieje ze nie bede musiał czesto pisac z prosba o pomoc... pozdrawiam bober
-
[ALL B6] Prosze o opinie A4 2.0 FSI SE
W srode 14.01 zostane szczesliwym posiadaczem pieknej A4. Silnik 2.0 FSI SE.Czy moglibysie napisac informacje o tym oto silniku?Wiem ze jest to dosc rzadko spotykany motor. z góry dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ciesze sie ze moge do Was dołaczyc
bober33
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta