Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Felgi od MB CLS ori 18'' czy podejdą do B7 ??? Opinie ???


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców czy felgi 18" od mietka CLS podejdą do mojej B7, z tego co wyczytałem to są 8" i 8,5", wiem, że pierścień centrujący trzeba zmienić. Jak myślicie jak to będzie się prezentowało??

629f4eeaa709dfb2.jpg

Dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka tylko poglądowa, kumpel właśnie kupił CLSa i mówi, że alu za duże więc pomyślałem, czy nie dać mu moich 16tek hihi w rozliczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka tylko poglądowa, kumpel właśnie kupił CLSa i mówi, że alu za duże więc pomyślałem, czy nie dać mu moich 16tek hihi w rozliczeniu :)

japierdóle :doh1: :bag:

ty nie dawaj mu swoich 16,ty daj mu w pysk,niech się ocknie,nie można tak kaleczyć auta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie założyć felg z A4 do MB bo w A4 masz otwór 47,1 a w MB 72 czy jakoś tak, napewno w Mercedesowskiej feldze masz większy otwór , chyba że kolega chojrak to niech na tokarke zawiezie to mu powiększą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega co handluje felgami mówił, że pierścień centrujący do wymiany, jak poszukasz na allegro to często sprzedają felgi MB-Audi[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:42_________________________________________________Sorry odwrotnie przeczytałem upps swoją drogą, właśnie mnie znajomy uświadomił i chyba dam sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentowało będzie się średnio ..bo fela mało atrakcyjna :decayed:

W cls 17 ' ? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... ta felga zupelnie nie bedzie pasowac do Audi. Porazka :thumbdown:

nom...Vario-t ty to masz pomysły hyhyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... ta felga zupelnie nie bedzie pasowac do Audi. Porazka :thumbdown:

Dokładnie..., beznadzieja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło tu o sprawę techniczną panowie, a nie estetyczną.... :cool1:

Patrząć na aspekt estetyczny tej felgi stwierdzam że technicznie nic z tego nie będzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl, dzięki za wsparcie, chodziło generalnie o aspekt techniczny, jak już napisałem wcześniej odpuszczam temat na 100%, gdyby wszystko pasowało technicznie i estetycznie to wyszłoby to dla mnie cenowo atrakcyjnie dlatego zadałem specom pytanie :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej.. no moment. Teraz ja nie bardzo rozumiem...

Do Ciebie te wstrętne (phy.. błeee, yhhhgg :vava: ) fele da radę założyć przecież....

... z technicznego punktu widzenia. Prawda ? :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl dzwoniłem do kumpla co ma warsztat wulkanizacyjny i sprzedaje felgi, powiedział, że nie mam się co pchać w ten interes bo za dużo problemów może być szczególnie z ori MB, trzeba dotoczyć pierścienie redukcyjne i podobno coś trzeba kombinować ze śrubami i mogę mieć problem z wibracjami. Zacząłem wątek mając nadzieję, że przeczytam: wchodź, fele plug & play i wystarczy zmienić pierścień centrujący.

Co do wzoru to mi się generalnie podoba i widziałem kilka CLSów i fajnie ta fela się prezentuje pomimo swojego prostego wzoru. Jak będzie okazja to na chwilę zamontuję felę i wrzucę fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...