Janosik-00

O Janosik-00

Osiągnięcia Janosik-00

Reputacja

1. Miałem na myśli 65 litrów wlanego paliwa, pewnie zbiornik mam 70 litrów.
  2. Mam wrażenie że po wymianie rozrządu wzrosło spalenie, obecnie na zbiorniku 65 litrowym w cyklu miejskim przejechałem 760 kilometrów. Po przeliczeniu to jest 8.55 litra na 100 kilometrów, ciekaw jestem jak to u was się kształtuje biorąc pod uwagę obecne warunki pogodowe:?:.
  3. Wszystkie trzy żarówki sprawdzałem miernikiem na zamknięcie obwodu i na wszystkich obwód się zamkną, a że jedna z nich była zadymiona wymieniłem ją dziś na nową. Po wymianie okazało się że lampa świeci prawidłowo, dziwne jest to że jedna żarówka która nie trzyma określonej rezystancji wyłącza działanie całej lampy. Dzięki wszystkim za pomoc
  4. Wyjechałem dziś rano i po paru minutach na fisie wyświetlił się napis "brems licht" Wysiadłem żeby zobaczyć która z żarówek się przepaliła i nie świeciła tylna prawa cześć lampy (B7 avant) umieszczona w błotniku po powrocie do domu wyjąłem tą lampę i okazało się że żarówki są sprawne. Obejrzałem dokładnie kostkę oraz płytkę z żarówkami i też wygląda prawidłowo, Co mogę jeszcze sprawdzić?
  5. Dołączam się do prośby, również czeka mnie wymiana rozrządu w silniku 2.0 (BRE)
  6. Mój silnik to BRE wyprodukowany styczniu 2006r. pytam o różnice konstrukcyjne silników (BLB a BRE) a głównie interesuje mnie problem nieszczęsnego łańcuszka i przeniesienia napędu na pompę olejową.
  7. Dziś dokupiłem wtyczkę gniazda (D) i przewody z zielonej wtyczki podłączyłem pod: pin 3 (NF+TEL) pin 4 (NF-TEL) teraz zestaw działa prawidłowo Dziękuje wszystkim za pomoc
  8. Udało mi się wyciągnąć radio a zanim znalazłem nie podpiętą kostkę i taki przewód tak to wygląda od tyłu, kostka jest na cienkie piny
  9. Sprawdzałem zestaw nie jest wyciszony, może radio było u mnie demontowane i jest coś nie tak spięte z modułem bluetooth tylko nie mam schematu do porównania.
  10. Wygląda noto że zestaw można odebrać tylko z pomocą telefonu znajdującym się w adapterze, kierownicy multifunkcyjnej lub nawigacji a ja tego nie mam w swojej A4
  11. To chyba po zawodach bo Cullmann nie produkuje uchwytu do Noki E51 ani do SonyEricssona K800i
  12. Sprawdzałem z SonyEricsson K800i również nie rozpoznaje wpisów i nie załącza głośników może w telefonie od zestawu którego nie mam są jakieś opcje dla połączeń przez bluetooth. Napiszcie proszę pod jaki model telefonu jest ten uchwyt: http://img55.imageshack.us/my.php?image=auditeldr1.jpg
  13. Radio (CHORUS) jest tylko opcja wyboru głośników dla telefonu, sprawdzałem wszystkie kombinacje niestety zawsze cisza, SonyEricsson K800i też wyświetla tylko numer [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 21:31_________________________________________________Tak wygląda ten zestaw:http://img55.imageshack.us/my.php?image=auditeldr1.jpg
  14. Witam szanownych Klubowiczów Mam takie dwa pytania: Autko wyposażone jest w oryginalny zestaw głośno mówiący i po udanej próbie komunikacji przez bluetooth z NOKIĄ E51 podczas dzwonienia wyświetla się na zegarach tylko numer telefonu a nie wpis z książki? Radio automatycznie się wycisza ale w głośnikach nic słychać, nie mam słuchawki od zestawu, kierownicy wielofunkcyjnej ani nawigacji? Czy możliwe aby autko produkowane na Niemcy nie miało podgrzewanych lusterek?