Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wczoraj widziałem blachy G0 GRUBA tylko nie mówta, że 5 lat takie już jeżdża w po Trójmieście
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ha ! To wszystko wiadomo teraz.... Alv nie ma żadnej audicy (no chyba, że kuzyna) , a powozi się mesiem. Alvik, dawaj na spota, to oblukamy... Z zakupem kapelusza się wstrzymamy tym razem, obiecuję !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no powaga, dopiero teraz dwa lata ? To od samego początku (premiera była coś z dwa lata temu)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ależ wczoraj piękne auta widziałem na naszych ulicach, w tym jedno R8 na blachach GD No tu się zdziwiłem, bo nie wiedziałem że ktoś ma to w 3city
-
[ALL B7] Problem z Multitronikiem
czy czasem nie jest to tryb awaryjny ? Możliwe jestzawilgocenie instalacji, kontrolera skrzyni. Musisz dostać się do niego (jest chyba z tyłu skrzyni biegów) i zobaczyć czy nie ma "wody". Drugi błąd najczęściej wskazuje na problemy z silnikiem (właściwie jego osprzętem).
-
[B5 AVG] Automatyczne domykanie szyb
NIE (przynajmniej vagiem)
-
Spoty Kościerzyna
nie musi, przeciez ma 2.5 tedei !!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jakie Świeta ? na spot juz jechałeś ?
-
[B6 AVF] Test akumulatora VAG'iem
mozna cos tam sprawdzic, przejdz po kolei bloki w silniku to w ktoryms zobaczysz wartosci dla aku ale to test nie jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bańki puszczał..... ...mydlane
-
[ALL B7] Błąd AIRBAG fotela pasażera (świeci się kontrolka na zegrach)
mata sensorowa ? możesz podać numer vag ?
-
[B7 BRE] MMI High a RNS-e
to jest nawigacja na DVD do nowego sprzetu montowanego w B8, nie ma nic wspólnego z Twoim autem. Poszukaj na forum, bo już pisaliśmy
-
[B7 BLB] Kalibracja czujnika skrętu
a to : Steering Angle Sensor (G85) Calibration [select] [03 - ABS Brakes] [Fault Codes - 02] [Done, Go Back] Start Engine (session still running). Turn steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [security Access - 16] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_8.0)#Coding
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo u nas wszyscy w kaloszach przyjeżdzają na spoty...taka tradycja
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bardzo przepraszam za małe zamieszanie, ja zazwyczaj w tygodniu nie panuję nad tym, jaki mamy dzień tygodnia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masz w pierwszym poście :-P
-
[B6 AVF] Silnik gaśnie
o kalibracji czujnika na forum już było
-
[ALL] Ksiązka "Sam naprawiam Audi A3"
w języku polskim nie było, jest po niemiecku szukaj od Golfa
-
[B6 BFB] Błąd 01539 - headlights not adjusted - co zrobić ?
panowie, podnoście auto tak, żeby czujniki zmieniały wartości. Czasem udaje się w pewnym momencie wywalić ten błąd.
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów
łęhehehe, mateo zara padnie na ziemie... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70950.0.html;highlight=przep%C5%82yw http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68974.0.html;highlight=przepływ
-
[ALL B6] Odczyt PIN'u z RNS-E
Jeśli masz możliwość, spróbuj zadzwonić do dealera w Niemczech, ja również otrzymałem taki komplet "wycięty". Na szczęście szybko zareagowałem, sprzedawca zaraz dzwonił do serwisu i w 1 minutę miał kod. Fakt, że działo się to w Niemczech... Ale może spróbuj, najlepiej oczywiście po niemiecku. W Polsce są sami idioci i nie ma podejścia do człowieka (klienta) ps. choć kod do radia w poprzednim audi, w Polsce udało mi się bez kasy załatwić....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorki_g1900_arkadia_poziom_2_obszar_zolty-t45.0.html;msg827793#msg827793 trafna w 101% uwaga, pod rozwagę pany, będę w środę już w Polsce, jednak nie pojawię się na spocie z przyczyn..... Czy możliwy za to jest spot we wtorek zaraz po świetach ? (14.04) ? Z chęcią bym wtedy się pojawił
-
[ALL B7] Klimatyzacja działa dopiero po przejechaniu
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31746.0.html;highlight=vag+klima+cisnienie
-
[B6 BFB] Błąd 01539 - headlights not adjusted - co zrobić ?
tak, są z etki - te Twoje to z A6ki Allroad'a, A8ki i czegoś tam jeszcze . no ale jak byłeś w ASO, to po VINie sami powinni powiedzieć Ci poprawne numery.
-
[B6 BFB] Błąd 01539 - headlights not adjusted - co zrobić ?
ja bym zakładał numery takie jak powinny być. Miałeś coś z zawieszeniem robione ? Może tę dźwigenkę dałeś w odwrotną stronę ? ostatnie to nie jest przecież a45, tylko a8 Z tego co widzę, to czujniki mają numery 8E0941285J (przód) 8E0616571D (tył) Dlaczego sądzisz, że masz zły czujnik ?