Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Problem z Multitronikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem ze skrzynią Multitronic 7 biegów wszystko chodzi elegancko po za tym jak chcę przejść na zmianę biegów +/- czyli tiptronic to nie wchodzą mi biegi do przodu tylko do tyłu. Podłączyłem Vaga i jest taki błąd odnośnie skrzyni: Rozpoznano usterkę 18158 P1750 000 Zasilanie elektryczne napięcie za małe sporadycznie 18265 P1857 000 sygnał obciążenia zgłoszenie usterki w komp. ster. silnikiem sporadycznie. Przebieg autka to 43 tyś km. Dziękuje z góry za pomoc.

Opublikowano

czy czasem nie jest to tryb awaryjny ? Możliwe jestzawilgocenie instalacji, kontrolera skrzyni.

Musisz dostać się do niego (jest chyba z tyłu skrzyni biegów) i zobaczyć czy nie ma "wody".

Drugi błąd najczęściej wskazuje na problemy z silnikiem (właściwie jego osprzętem).

Opublikowano

3 lata i taki mały przebieg? :naughty:

Chyba że osobiście wyjechałeś z salonu.

Opublikowano

3 lata i taki mały przebieg? :naughty:

Chyba że osobiście wyjechałeś z salonu.

A co to ma wspólnego z Multi??
Opublikowano
  • Autor

3 lata i taki mały przebieg? :naughty:

Chyba że osobiście wyjechałeś z salonu.

Sprowadziłem z USA od 1 właściciela 04.2006 1 rejestracja pod koniec 2007 kupiona z przebiegiem 40tys w połowie 2008 w Polsce i co takie nie możliwe ? Carfax potwierdza przebieg. Co do mutitronica to samochód trochę stał może faktycznie zawilgocenie skrzyni... Tak po za tym skrzynia chodzi ok wszystko żadnych problemów. Pozdrawiam i dziękuje za cenne wskazówki.

Opublikowano

3 lata i taki mały przebieg? :naughty:

Chyba że osobiście wyjechałeś z salonu.

A co to ma wspólnego z Multi??

Przy takim małym przebiegu jest małe prawdopodobieństwo awarii skrzyni Multitronic w A4 B7 :gwizdanie: :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja Wam gwarantuje ze jestem w stanie uszkodzic multitronica w tydzień. Wiec 3 lata to juz na luzie. Te skrzynie sa bardzo delikatne

Opublikowano

A ja Wam gwarantuje ze jestem w stanie uszkodzic multitronica w tydzień. Wiec 3 lata to juz na luzie. Te skrzynie sa bardzo delikatne

Kolejny mega inteligentny post wiele wnoszący do wątku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Idąc tym tokiem myslenia mozna powiedziec, że w kilka minut po wyjeździe z salonu mozna kompletnie rozpieprzyć kompletnie nowe auto. Tylko o czym to swiadczy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.