-
[ALL B7] Problem z Multitronikiem
3 lata i taki mały przebieg? Chyba że osobiście wyjechałeś z salonu.
-
[ALL B6] Ferodo AVF
Chcę kupić klocki na przód i mają być Ferodo. I tu mam pytanie, czy ktoś kupawał ostatnio takie i może mi podać nr katalogowy bo wiem że są problemy z odpowiednim doborem tych klocków (bynajmiej mój sprzedawca takie ma). Jeśli jest potrzebny nr VIN to podam na PW. Dane auta: A4 B6 AVF 96 KW AVANT rok.2004 model 2005. pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzymaj się Adaho :th:
-
[B5 all] PL jezyk i mapy do navi
przyjedź na spot do najbliższego miasta to ci wszystko wytłumaczą gdzie, co, do kogo i o której . Miałem ten sam problem do czasu gdy nie pojawiłem się na spotku .
-
[B6 AWX] Mała navi Dx
co masz na myśli mała navi czytnik, fis a może płytę pod dx.
-
Co sądzicie o tych głośnikach Phonocara ?
zanim kupisz głośniki najpierw je odsłuchaj, te czasy minęły jak kupowało się to co było. Płacisz wymagaj dołóż z 100zł i kup dobre ale odsłuchany zestaw, przecież nie kupujesz tego na 3 miechy. Najlepiej jak wyżej piszą jedź do zakładu car audio oni doradzą.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
tylko ori i nic więcej.
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
ja mam bixenon paruje jak cholera i mi to nie przeszkadza,bo nie gapie się przez cały czas na te lampy, i mam problem z głowy
-
[ALL B6] Problem z ruszaniem - skrzynia biegów Automat
Zacznij od wymiany oleju (najmniejszy koszt) potem może być troszkę drożej. Napisz jaką masz skrzynie ale z opisu widać że chyba Tiptronic.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
6,5 na fisie przejechane około 10000km w Multitronicu :tongue4:.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ile tys wytrzymał :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak teraz niunia chodzi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie dałem rady teraz wpaść bo nie zdążyłem dojechać do wawy w miarę przyzwoitej godzinie,ale brałem pod uwagę przyjazd do FW , i by było lekkie zdziwienie .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja 3-ci bliźniak teraz mnie czeka wizyta w Skodzie ,na ile kasy Cię skroili? ps.jak tam mój czytnik Boberku czyściutki czy nadal w stanie nieruszonym. pozdrawiam
-
[B6 AKE] Jakie mam wybrac felgi?
bierz nr 2 bez 2 zdań.
Hasan
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta