Treść opublikowana przez Hasan
-
[ALL B7] Problem z Multitronikiem
3 lata i taki mały przebieg? Chyba że osobiście wyjechałeś z salonu.
-
[ALL B6] Ferodo AVF
Chcę kupić klocki na przód i mają być Ferodo. I tu mam pytanie, czy ktoś kupawał ostatnio takie i może mi podać nr katalogowy bo wiem że są problemy z odpowiednim doborem tych klocków (bynajmiej mój sprzedawca takie ma). Jeśli jest potrzebny nr VIN to podam na PW. Dane auta: A4 B6 AVF 96 KW AVANT rok.2004 model 2005. pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzymaj się Adaho :th:
-
[B5 all] PL jezyk i mapy do navi
przyjedź na spot do najbliższego miasta to ci wszystko wytłumaczą gdzie, co, do kogo i o której . Miałem ten sam problem do czasu gdy nie pojawiłem się na spotku .
-
[B6 AWX] Mała navi Dx
co masz na myśli mała navi czytnik, fis a może płytę pod dx.
-
Co sądzicie o tych głośnikach Phonocara ?
zanim kupisz głośniki najpierw je odsłuchaj, te czasy minęły jak kupowało się to co było. Płacisz wymagaj dołóż z 100zł i kup dobre ale odsłuchany zestaw, przecież nie kupujesz tego na 3 miechy. Najlepiej jak wyżej piszą jedź do zakładu car audio oni doradzą.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
tylko ori i nic więcej.
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
ja mam bixenon paruje jak cholera i mi to nie przeszkadza,bo nie gapie się przez cały czas na te lampy, i mam problem z głowy
-
[ALL B6] Problem z ruszaniem - skrzynia biegów Automat
Zacznij od wymiany oleju (najmniejszy koszt) potem może być troszkę drożej. Napisz jaką masz skrzynie ale z opisu widać że chyba Tiptronic.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
6,5 na fisie przejechane około 10000km w Multitronicu :tongue4:.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ile tys wytrzymał :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak teraz niunia chodzi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie dałem rady teraz wpaść bo nie zdążyłem dojechać do wawy w miarę przyzwoitej godzinie,ale brałem pod uwagę przyjazd do FW , i by było lekkie zdziwienie .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja 3-ci bliźniak teraz mnie czeka wizyta w Skodzie ,na ile kasy Cię skroili? ps.jak tam mój czytnik Boberku czyściutki czy nadal w stanie nieruszonym. pozdrawiam
-
[B6 AKE] Jakie mam wybrac felgi?
bierz nr 2 bez 2 zdań.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwszy od lewej najładniejszy [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 12:46 _________________________________________________ zawsze zapas lepszy niż Kabaty by najt raczej ten w środku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Stałem się posiadaczem A4 1.9 tdi 130 KM avant 2004. Jest to moje pierwsze audi a tym bardziej diesel. Zanim zakupiłem (niunie) swą, spędziłem kilkadziesiąt godziny czytając właśnie to forum (uważam za nr 1), dzięki temu zapewne zakup okazał sie bardziej trafny. Mam nadzieje że dzięki wam użytkowanie a4 okaże jeszcze bardziej przyjemne. pozdrawiam całe forum Hasan