Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5 1Z] Autko nie ma mocy
czy to forum Daewoo Tico ? kolego od rzepakowego, zajrzyj tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html dla Octawki zasady są te same, poza tym przejrzyj ten dział o diagnostyce
-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
specyfikacja pakietów (po niemiecku) 25 jahre Quattro Advance Plus Audi Exclusive Line Elektronik Paket Glanz Paket Optipaket Schwartz Proline Style S-Line Ext S-Line Fahrwerk S-Line Sportpaket S-Line Sportpaket Plus
-
[B7 BLB] Jak wyłączyć navi ?
Musisz przekodować zegary, żeby nie było info z "navi", ale nie wiem czy chcesz tego. Pojedziesz za Polskę i już nie będziesz miał wskazań na FISie (bo wyłączysz to na stałe) Więcej info : http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
-
[B6 AVF] Siłownik przesłony odmrażacza V107
a co Ci wyskoczyło podczas szukania na forum ? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_bledy_na_vagu_prosze_o_porady-t23862.0.html;msg279751#msg279751 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_bledy_klimatyzacji-t4614.0.html;msg61830#msg61830 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_prosba_o_analize_logow_i_ocene_przez_zakupem-t14823.0.html;msg174792#msg174792 http://www.a4-klub.pl/smf/avg_a6_bledy_klimy-t15193.0.html;msg178965#msg178965 (widzę pewną nieścisłość, gdzie jest V71) http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_dziwne_zachowanie_klimatyzacji_nawiewu-t22470.0.html;msg265694#msg265694 na elektrodzie szukałeś, a tutaj nie ?
-
[B6 AVJ] Oświetlenie wnętrza auta
ale jakby padł któryś mikrostyk, to raczej by światło się paliło w danej części auta (na przykład tylko z tyłu) No i skąd to kodowanie takie, ja nie mogę doliczyć się Twojego w 46 przejdź się po blokach i zobacz gdzie są zmiany jak otwierasz drzwi
-
[B6 AVJ] Oświetlenie wnętrza auta
co to za kodowanie ? mi wychodzi, że powinieneś mieć 06720 +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +000064 - Komfortfunktion über Funk http://de.openobd.org/audi/a4_8e.htm#46 http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html;msg300998#msg300998
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
tak się nie mierzy...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mogę przywieźć kompa, niech ktoś przywiezie monitor... ...posadzi się tomeksa na rower i załączy dynamo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podobno na spocie ma też ktoś mieć vag'a .... fuso, to Ty go zabrałeś ostatnio ?
-
[B6 AVJ] Oświetlenie wnętrza auta
tak, wydaje mi się, ze 01011 (choć do końca nie jestem pewien, czy to akurat coś zmieni, ale kto wie - miałem na mysli co innego pisząc o złym kodowaniu). No ale popraw to, nic się złego nie stanie
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić songę lamda ?
http://www.a4-klub.pl/smf/a4_apr_jak_vagiem_sprawdzic_sonde_lambda-t76260.0.html
-
[INNE] Prośba o sprawdzenie błędów z modułu 46 (Golf MK4)
łał... przecież wyjaśnienia błędów już sam bart wkleił... może zacznij od tego ; http://wiki.ross-tech.com/index.php/01329
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
alona, co Ty wyprawiasz z tym biednym urządzonkiem ? ja tam pod maską mam 6 chomików
-
[B6 AVJ] Oświetlenie wnętrza auta
no to pokasz scan z "kierownicy", to jest adres 16 - może masz złe kodowanie tylko..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
który to wtedy "ociec derechtor" ?
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
patrzyłeś jak zdjęcie wyglądałoby bez kabli u góry ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
serdecznie proszę o pozwolenie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z ankiety wynika, że należy się zastanowić co z ludźmi, którzy woleliby wtorek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co, środa w tym tygodniu ?
-
[A4 APR] Jak VAG'iem sprawdzić sondę lambda ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15731.0.html;highlight=logi+benzyn http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_jakie_logi_wykonac-t17614.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_prosze_o_analize_logow-t23443.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/adr_lambda_analiza_logow-t16722.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_arg_logi_z_analizatora_spalin_ze_stacji_diagnostycznej-t38523.0.html;msg440057#msg440057 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t39380.0.html;highlight=logi+benzyn
-
[ALL B6] Jak uruchomić telematik ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22281.0.html;highlight=telematic i pewno nawet szukałeś na forum jeszcze....
-
[B6 AWA] Nierównomierne obroty vs sensor NOx
obrazek ilustrujący
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedy jedziesz oglądać auto Alona ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie ustaliłem, im więcej głosów tym lepiej... będziemy mieć jakiś tam pogląd kiedy chcemy się spotykać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI, dawaj, dawaj... Nie żałuj se Mi też jest obojętnie, a zagłosowałem... zresztą remisu już nie ma