-
[B7 BKN] Czy wnętrze mojego auta to S-line ?
Witam, mam pytanie, czy moje auto to S-line (wnętrze)? Niby nigdzie nie jest to oznaczone, ale chyba jednak pewne elementy pochodzą z tego pakietu... Czy występowały auta z wyposażeniem S-line, ale bez logo? Wnioskuję po tym, że według wyklejki w ks. serwisowej mam między innymi sportowe zawieszenie. Poniżej kilka fotek mego auta.
-
Ustawienia dźwięku w RNS-E
Hmm... wobec tego może jednak to wina ostatniego ogniwa, czyli głośników? Jak gdzieś dorwę B7 z RNS-E i BOSE to dokonam odsłuchu i wówczas zweryfikuję swe poglądy. W każdym razie w obecnej konfiguracji moje RNS-E mnie rozczarowuje. Dobrze, że brzmienie V6 TDI i napęd quattro pozytywnie na mnie wpływają.
-
Ustawienia dźwięku w RNS-E
Niestety nie posiadam nagłośnienia BOSE, jednak także jestem rozczarowany brzmieniem RNS-E... Zarówno góra jak i dół gra po prostu kiepsko... Bas w dużej mierze "przykrywany" jest pracą silnika/układu wydechowego. Przy wyłączonym silniku bas brzmi zdecydowanie pełniej i potężniej. Co do góry to jest mało delikatna, zbyt ostra (zwłaszcza w skrajnym ustawieniu regulacji)... Ogólnie RNS-E brzmi mało selektywnie, jak dla mnie gra to taką "zbitą papką" jak z taniego radyjka. Myślę, że to problem samego RNS-E, a nie zestawu głośników. Szkoda bo RNS-E jest ogólnie fajne, a brzmi tak, że odechciewa mi się słuchać radia czy CD...
-
[ALL B7] Montaż relingów
Szukałem, szukałem... znalazłem wątek o B6... nie wiedziałem, że to to samo co w B7. Zatem relingi w B6 i B7 są identyczne? Czy listwy w dachu muszą być inne czy wystarczy nawiercić otwory w tych, które mam obecnie?
-
[ALL B7] Montaż relingów
Czy ktoś z Was przerabiał już temat montażu relingów w B7? Czy jest to kłopotliwe? Co poza relingami będzie mi potrzebne? Mój Avant jakoś nie widzi mi się bez relingów...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czy w najbliższym czasie planowany jest jakiś spocik w Poznaniu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Forumowiczy. Nadaję z grafitowego A4 Avant 3.0 TDI. Mam nadzieję, że będzie mi dane poznać Was osobiście przy okazji spotów/zlotów. Pozdr Richi_TDI
Richi_TDI
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta