Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Richi_TDI

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam pytanie, czy moje auto to S-line (wnętrze)? Niby nigdzie nie jest to oznaczone, ale chyba jednak pewne elementy pochodzą z tego pakietu... Czy występowały auta z wyposażeniem S-line, ale bez logo? Wnioskuję po tym, że według wyklejki w ks. serwisowej mam między innymi sportowe zawieszenie. Poniżej kilka fotek mego auta.
  2. Hmm... wobec tego może jednak to wina ostatniego ogniwa, czyli głośników? Jak gdzieś dorwę B7 z RNS-E i BOSE to dokonam odsłuchu i wówczas zweryfikuję swe poglądy. W każdym razie w obecnej konfiguracji moje RNS-E mnie rozczarowuje. Dobrze, że brzmienie V6 TDI i napęd quattro pozytywnie na mnie wpływają.
  3. Niestety nie posiadam nagłośnienia BOSE, jednak także jestem rozczarowany brzmieniem RNS-E... Zarówno góra jak i dół gra po prostu kiepsko... Bas w dużej mierze "przykrywany" jest pracą silnika/układu wydechowego. Przy wyłączonym silniku bas brzmi zdecydowanie pełniej i potężniej. Co do góry to jest mało delikatna, zbyt ostra (zwłaszcza w skrajnym ustawieniu regulacji)... Ogólnie RNS-E brzmi mało selektywnie, jak dla mnie gra to taką "zbitą papką" jak z taniego radyjka. Myślę, że to problem samego RNS-E, a nie zestawu głośników. Szkoda bo RNS-E jest ogólnie fajne, a brzmi tak, że odechciewa mi się słuchać radia czy CD...
  4. Szukałem, szukałem... znalazłem wątek o B6... nie wiedziałem, że to to samo co w B7. Zatem relingi w B6 i B7 są identyczne? Czy listwy w dachu muszą być inne czy wystarczy nawiercić otwory w tych, które mam obecnie?
  5. Czy ktoś z Was przerabiał już temat montażu relingów w B7? Czy jest to kłopotliwe? Co poza relingami będzie mi potrzebne? Mój Avant jakoś nie widzi mi się bez relingów...
  6. Czy w najbliższym czasie planowany jest jakiś spocik w Poznaniu?
  7. Witam wszystkich Forumowiczy. Nadaję z grafitowego A4 Avant 3.0 TDI. Mam nadzieję, że będzie mi dane poznać Was osobiście przy okazji spotów/zlotów. Pozdr Richi_TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.