Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. wydaje mi się, że szukasz dziury w całym, no ale kto wie... Porównaj z innym autem (oczywiście audi a4b7)
  2. w tym poście "instalacja modułu Bluetooth" znajdziesz link do "listy telefonów działających z Bluetoothem w Audi" szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj
  3. jestem zdegustowany Twoją wypowiedzią, to nie jest serwis, tylko forum miłośników. Jesli nikt nic nie pisze, to moze nikt nic nie wie, nie mają ludzie czasu. Sam też się nie wysiliłeś zbytnio przecież. Choćby tutaj spanky pokazuje jak sprawdzić : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27990.0.html;highlight=xenon+czujnik Nie wiem czy w B6 to te same bloki, ale chyba warto sprawdzić ? Jesli to te same bloki, podnoś auto i sprawdzaj jak się zmieniają wartości. Przy którejś tam najmniejszej wartości spróbuj zresetować error. Ponieważ poświęciłem swój czas, już przesyłam Ci numer konta, a Ty przelejesz 100zł. Wtedy również możesz ode mnie wymagać więcej. Rozumiesz chyba o co mi chodzi ?
  4. znaczy się, niedaleko cipkowa ?
  5. no patrzę od przodu... od tyłu... z boku... inic**ja nie wychodzi żadne cipkowo, jeno jakieś pępkowo ... Co o tym myślicie ?
  6. cipkowo ? że koło jakiejś psiarni ? mówta ludzkim głosem mateo, mi teraz będą bardziej pasować poniedziałki albo piątki - soboty/niedziele też wchodzą w grę. A jak u Was ?
  7. z tego co pamiętam, to z Wawy ten problem miał SebMis chyba
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/dokladka_zderzakasplitter_od_cupry_r_ciekawie_wyglada-t71652.0.html
  9. ee tam, w środę to kupa myslałem, że przełożycie to bym zdążył... u mnie już jest ponad 20 stopni
  10. kiedy następny spot ? ciepło się robi już podobno
  11. niestety nie wiem czy je kupię.... [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 20:45_________________________________________________ niedługo zacznę się pojawiać na spotach może, to i będę miał czas na tego typu pierdołki
  12. pre_pl odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
  13. wystarczy, że miał silnik wymieniony i jest wszystko na legalu, zainteresuj się dokładniej historią auta
  14. a Ciebie chyba nie było, bo już wróciłeś niby ??
  15. ach ten Tomeczek wiadomo, człowiek z 'dwa i pół tedei'
  16. jak zwykle na mateo można liczyć, solidna firma
  17. no dziewczyny, pomoże ktoś z tą czeszką?
  18. pre_pl odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    GILI za***iste gatki
  19. no i więcej na pakę byś wtedy zapakował....
  20. bo wsyzscy oglądają Alternatywy 4 na dwójce
  21. pre_pl odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    ale Tomeczek co ze sklepu przywiezie ? pieczaryyy ? wyjazd ałtami ? czy pekaesem ? no bo browce widzę
  22. nikt se jaj nie robi, to wszystko na poważnie. 101 %

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.