Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taki mietek to dopiero musi posuwać po zakrętach od Ciebie Łukaszku do Matarni
-
[B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
a cewki nie charakteryzują się tymi błędami ? Tu już musiałbyś poszperać na forum, bo pisali ludzie o tym...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aa, mnie w środę nie będzie - o ! już nie standardowo. W przyszłym będę, ale innym autem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
od RSa też można Tomuś, dzięki temu można dorzucić trochę kilo do auta i wtedy te paździochy 2.0 tdi wcale nie jadą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie ma bo kolejka była spoko, wczoraj jadłem no myślę, że to się ledwo toczy :gwizdanie: O widzisz, porównałbyś z nami zawiechę na spocie - dawaj dawaj kiedyś wieczorem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jes ser !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aaa, alvaro.. robiłem "drobne" zakupy w Gajosie - mogłem do Ciebie zadzwonić, co by na zniżkę kupować ? A Twoje auto ? Jak, wygodne ? Da się jeździć paździochem ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ufff, bo już myślałem, że tę babę z siatami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co ? Twój mesio ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widzę, że Ci się podoba ten Golf GT ? Sorki, że tylko taki mały fragment, ręka mi się machła (Rumia-Reda odcinek)
-
[B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
1. nie, nie... normalnie - skan zegarów, czyli adres 17 2. no pompa powietrza (wtórna pompa powietrza), ona działa do 90 sekund po rozruchu silnika chyba tylko, więc wielkiego wpływu na jazdę nie ma. Jest połączona z filtrem powietrza.
-
[B6 AVJ] Błędy VAG - nie mogę rozszyfrować
1) podłączyłeś do zegarów ? Błedów nie ma ? Jak nie to zlej (poszukaj na forum, chyba o tym błędzie kiedyś pisaliśmy) 2) pompa do wymiany Wiele osób ma z nią problem, ale bym się nie szarpał jakoś specjalnie z nią... 3) sonda lambda do sprawdzenia, za katem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chopie, żadnych problemów nie miałem... doszedłem dwa razy, fakt, że raz gt-r został przyblokowany przez pojazd komunikacji miejskiej. No ale potem to już nic go nie blokowało doobreeee są te nasze ałta panie Tomek
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
a malik co zamontował ? 17tki w końcu ? Gdzie tego TEINa dorwałeś ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najpierw myślałem, że se facet zamontował kominek w aucie, potem zobaczyłem dopiero co to za Nissan... Zaraz powiecie, że już 100 lat jeździ
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kurde Michał, chałupa Ci się zawali (pierwsze dwa zdjęcia)
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no ale ten lakier na zderzakach to wiocha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nowy to gdzieś zdaje się od 350zł wzwyż
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bym stawiał na nowy... zresztą Tomek... tydzień temu wywaliłem swój stary jeszcze z B6tki, który pewno działał... szkoda, że wcześniej nie napisałeś.. dałbym Ci go chociaż na spróbowanie
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
tu masz bardzo podobny wzór (kolegi z forum zresztą ) :
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja tam wiem, że Michałek nie pomaluje tych listw i się jeno droczy z Wami Prawda Michałku ? Przyciemnienie szyb nie jest konieczne Michał, kółeczka wyglądają całkiem nieźle - zwolennikiem nie jestem już tego modelu, bo już wzór znowu oklepany. Ale przyznać muszę, że świetnie wyglądają 19tki... :gwizdanie: no nieźle brachu
-
[ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5
wrzuć glebę, bo priczepka wysoko stoi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jaca, graty W tym tygodniu moje auto otrzyma nową mordę No, i wczoraj odebrałem zestawik ori PDC do "a czy" - będzie małe rezanko
-
[Inne] Troszkę klasyki - B2 quattro
jakiś plan B ? Zamiast motora 2.7/2.2 ? Też myślałem o podobnym planie, ale inny silnik kombinowałem wrzucić - już jest zresztą taki projekt na AKP :oklaski: dla Ciebie
-
[B6 AWX] Prośba o rozszyfrowanie mojej instalacji radiowej
- strzałka niebieska - antena - strzałka żółta - podłączenie do głośników przednich - strzałka czerwona - 2 przewody CAN do licznika jeszcze zajrzyj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html;msg249891#msg249891 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44051.0.html;highlight=kolory http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_concertii_nie_dzialajace_glosniki_tylnie_i_brak_info_na_fis-t16090.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12617.0.html;highlight=kolory Najprawdopodobniej masz instalację z CANem oraz ze wzmacniaczem (napędza tylne głośniki), dobrze byłoby jakby ktoś wyjął radio i opisał. Wymień przycisk ESP, nie kosztuje "dużo"