Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] RDS na wyświetlaczu komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę o zrozumienie jeśli napiszę coś nie tak ale to mój pierwszy wątek na tym forum.

Mój problem polega na tym, że:

mam w samochodzie (oczywiście a4) radio z nawigacją Navigation Plus, chyba nie było ono oryginalnie w tym samochodzie i prawdopodobnie było dołożone, nie wiem co zrobić aby dane rds były wyświetlane oprócz radia także na wyświetlaczu fis komputera pokładowego (tym między zegarami).od czasu jak posiadam to autko nie było tej funkcji a ostatnio zobaczyłem, że inni to mają, czy problem jest w ustawieniach, czy może w jakimś podłączeniu, a może u mnie to nie pójdzie.

Dodam, że w komputerze nie ma nawigacji, jest tylko ta zewnętrzna.

Proszę o pomoc czy da się to zrobić, a jeśli tak to w jaki sposób.

Pozdrawiam zozolek

Opublikowano

Witam

Proszę o zrozumienie jeśli napiszę coś nie tak ale to mój pierwszy wątek na tym forum.

Mój problem polega na tym, że:

mam w samochodzie (oczywiście a4) radio z nawigacją Navigation Plus, chyba nie było ono oryginalnie w tym samochodzie i prawdopodobnie było dołożone, nie wiem co zrobić aby dane rds były wyświetlane oprócz radia także na wyświetlaczu fis komputera pokładowego (tym między zegarami).od czasu jak posiadam to autko nie było tej funkcji a ostatnio zobaczyłem, że inni to mają, czy problem jest w ustawieniach, czy może w jakimś podłączeniu, a może u mnie to nie pójdzie.

Dodam, że w komputerze nie ma nawigacji, jest tylko ta zewnętrzna.

Proszę o pomoc czy da się to zrobić, a jeśli tak to w jaki sposób.

Pozdrawiam zozolek

Wygląda na problem w kodowaniu zegarów. Jeśli masz Navi RNS-E to proponuję lekturę tego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Potrzebujesz dostęp do kogoś z narzędziem VAG. Pojaw się na lokalnych spotach to na pewno ktoś pomoże.

Opublikowano

naciśnij strzałke w dół i AS na navi i spr co pisze przy CAN Gateway. jak jest niepołączony to potrzebujesz tego modułu żeby to spiąć.

np tego:

http://cgi.ebay.pl/Audi-A4-TMC-Steuerteil-TMC-Tuner-Box-8E0-919-895-B_W0QQitemZ130297475642QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item130297475642&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Opublikowano

bzdura nic nie potrzebuje tylko odpowiedniego podloczenia

Opublikowano

sam to navi montowałem u siebie i bez tego mi nie ruszyła to nie jest rns-e która ma ten tuner wbudowany

Opublikowano
  • Autor

dzieki za pomoc

po wcisnieciu strzalki w dol + AS wszystko pokazuje no code a przy ostatniej pozycji no connected

przy CAN Gateaway jest tez no code

faktycznie nie jest to RNS-E tylko o ile mi wiadomo to jest to DX (Navigation Plus)

czyli musze dokupic ten modul?

Opublikowano
  • Autor

proszę się tylko nie śmiać ale jestem specem w innej dziedzinie

wiem że dla niektórych moje pytania beda smieszne ale ja jestem ciemny z tego tematu

jezeli mozna prosic o wyjasnienie: co to jest vag? (domyslam sie ze chodzi o program komputerowy), i czy do niego podlacza sie navi czy samochod (komputer pokladowy) czy tylko sam wyswietlacz?

:mysli:

pytanko do malik'a

Potrzebujesz dostęp do kogoś z narzędziem VAG. Pojaw się na lokalnych spotach to na pewno ktoś pomoże.

co znaczy na lokalnych spotach

jeszcze raz prosze o wyrozumialosc!! :embarrassed:

Opublikowano

lokalne spot(kania) klubowiczow. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dzieki, no i juz czlowiek jest mądrzejszy o kilka nowych słów :)

Opublikowano

dzieki, no i juz czlowiek jest mądrzejszy o kilka nowych słów :)

Tutaj masz więcej informacji o spotach w swoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie-b80.0/

Opublikowano

bzdura nic nie potrzebuje tylko odpowiedniego podloczenia

ctv ma rację, nic nie potrzebujesz oprócz kolegi z Vag-em, uruchomisz sobie wskazywanie na Fisie i po problemie...

Opublikowano

to laczego jak ja montowalem navi i zakodowalem vagiem zegary wedug waszej instrukcji w warsztacie nie mialem nic.

na navi wywalalo mi komunikat:

http://yfrog.com/0cp2060050j

a zegary:

http://yfrog.com/0qp2060051j

a jak podpialem to wszystko grało bez problemu

pytałem sie na innym forum i oni mi poradzili zeby kupic to

http://audiforum.us/cd-navigation-plus/10714-rns-d-cant-connect-can.html

nr czesci dostałem od kobry7 z tego forum

Opublikowano

nr czesci dostałem od kobry7 z tego forum

pamiętam Twój wątek chyba... jeszcze do kompletu napisz numer części i będzie git :)

Opublikowano

8E0 919 895 B

za 200zl od jakiegos kolesia juz nie pamietam skad on byl wychaczylem.

W ASO 2000 za to ;/

Opublikowano
  • Autor

dzieki koledzy, sprobuje cos podzialac w tym kierunku, dosyc dobrze wytlumaczyliscie temat

dzieki jeszcze raz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.