Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. no trzeba będzie zajechać na tankstelle zatankować do pełna
  2. w przypadku kradzieży jest możliwość odzyskania 100% tego co jest na polisie - ja miałem wypłatę 100% (aczkolwiek po moim monicie )
  3. wydaje mi się, że miesiąc Poza tym sądzę, że po drodze zaproszą Cię na "przesłuchanie" i się też lekko przeciągnie.
  4. i są tam nieścisłości, jest też 2.0tdi 170ps Q oraz 2.5tdi 163ps w cabrio
  5. dzisiaj zrobiłem zakup w aso na hasło a4-klub.pl - działa, aż się sprzedawca zdziwił
  6. przypominam, że również pisałem, że zwalniam miejsce
  7. odstąpię dwa miejsca, z chęcią bym przyjechał tylko na piątek-sobota, ale jednak nie jest to mozliwe z tego co się dowiedziałem. No chyba, że znajdzie się osoba na jedno wolne miejsce, wtedy z tego co zrozumiałem mógłbym przyjechać.
  8. Michałek już pytał o to i dostał odpowiedź http://www.a4-klub.pl/smf/dokladka_zderzakasplitter_od_cupry_r_ciekawie_wyglada-t71652.0.html;msg832830#msg832830 No.. w końcu Michał ten paść wygląda jak powinien wyglądać - pięknie się prezentuje
  9. to ja też napiszę, że nie mogłem przyjechać bo musiałem zarabiać dla mojej kobity
  10. Flyer, kółeczka zostaw tak jak jest To jedyne akceptowalne sreberko, w końcu to logo
  11. kółka leżą w pokoju, czekam na oponki (cuś trza znaleźć) - tera nie ma mnie w kraju i wsio odłogiem leży
  12. co Tomek, baby starzeją się jak mleko ?
  13. FAZY Tomek, bańka jest dobra
  14. oj dajcie spokój, nie wyciągajcie pochopnych wniosków
  15. http://www.youtube.com/watch?v=4UVRnUeRIC4
  16. e tam, mógłby być... Ale pewno przespaliśta akcję prosta jest niezła, nie wiem tylko czy jest sens kolejny miejski robić... W Singapurze bądź co bądź są szersze ulice
  17. uu, ja po 3 miesiącach miałem problemy (hamulce, opony, aku), co dopiero po 12...
  18. http://torformuly1.pl/ http://motoryzacja.interia.pl/galerie/motosport/polskie-tory-formuly-1/zdjecie/duze,1039554,3 obiektywnie najbardziej mi się podobają tory w Gdyni i w Warszawie Gdynia Warszawa:
  19. tak, ale nie w tym modelu u kolegi jest pewno multitronik, albo wysiadł Ci czujnik albo coś z osprzętem silnika - nalezy przeprowadzić normalną procedurę diagnostyczną http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  20. Bieniu, to może takie coś : http://www.auto-blog.pl/ariel-atom/
  21. szukam miszczu, znalazłem zderzaczek s4 (bez dekielków na spryski) za 1400 zł ale nie podsyłałem ci...
  22. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=649019899 Bieniek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.