-
Zmiana zawieszenia tył z 1bv na 1ba
1bv mam zgodnie z książką ale jak pisałem w nagłówku amory i sprężyny zostały zmienione na standardowe (nie do 1bv) firmy kyb, z tym że mechanik źle dobrał i nadal siedzi nisko.
-
Zmiana zawieszenia tył z 1bv na 1ba
Kolega z forum proponuje mi używane z b6 quattro 1ba z 11 klasy wagowej? Podejdą, wydaje mi się że tak ale chciałbym się upewnić?
-
balcer6147 obserwuje zawartość Zmiana zawieszenia tył z 1bv na 1ba
-
Zmiana zawieszenia tył z 1bv na 1ba
Witam, potrzebuję pomocy przy zmianie zawieszenia z tyłu z 1bv na 1ba. Moje autko to audi a4 b7 1.8t. avant z 2005r., seryjne zawieszenie 1bv. W związku z tym, że dużo jeźdżę po terenie oraz ze względów estetycznych chciałbym podnieść trochę tył w mojej audi gdyż moim zdaniem za nisko stoi. Próbowałem już coś z tym zrobić, dałem samochód mechanikowi żeby mi zmienił z tyłu amortyzatory i sprężyny na standardowe (wyższe i bardziej komfortowe). Mechanicy dokonali wymiany sprężyn i amortyzatorów na firmę kyb, jednakże najprawdopodobniej źle dobrali sprężyny, ponieważ tył nadal nisko stoi (nawet po zastosowaniu podkładki pod sprężyny 8E0512145). Obecnie zakupiłem nowe amortyzatory monroe MONE1355 i chciałbym do tego dobrać sprężyny, tak żeby podwyższyć trochę tył (dorównać do przodu lub nawet zrobić tył trochę wyżej). Chciałbym zaznaczyć, że mam założony LPG, dodatkowo w bagażniku wożę koło zapasowe 16 cali. Obecnie moja audika wygląda jak na załączonym zdjęciu. Kategorie wagowe 0YJ dla osi tylnej i 0JF dla osi przedniej.
-
[B5 AFN] Dziwne odgłosy podczas hamowania
Witam kolegę z forum, czy udało Ci się pozbyć tych stuków, mam to samo w swojej a4b7 tylko u mnie te dźwięki dochodzą jakby z tylnego prawego koła.pozdrawiam
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Witam, mam to samo i też nie wiem co jest grane, doszedłeś może co jest nie tak?
-
Grupa BS 034 sonda - brak możliwości przeprowadzenia testu - uszkodzona sonda?
Witam, mam to samo, też nie mogę zrobić testu pierwszej sondy, wiesz już może co może być przyczyna?
-
Znaczenie ET Felgi
Tak, będę chciał je sprzedać, tylko dopiero jesienią jak kupie felgi z oponami na zimę.
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie, pomóżcie mi dobrać felgi 16 cali do Audi a4b7 avant sline, mam ori 17 ale chciałby zmienić na 16 calowe, wiem że mam przednie tarcze 320mm, w związku z tym nie wszytstkie felgi pasują, napiszcie mi jakich felg mam szukać, z jakim ET itd. Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Jaki minimalny rozmiar kół do s-line ?
- Spoty Olsztyńskie
Witam, czy jest ktoś z olsztyna kto by mi pomógł w sprawie błędu esp który mi wyskakuje, chodzi o błąd czujnik kąta obrotu kierownicy g85, napięcie zasilania zacisk 30. podczas jazdy zapala się kontrolka esp ale tylko przy skręcie, podczas jazdy prosto kontrolka się nie zapala?- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, chciałbym pochwalić sprzedających za pełen profesjonalizm, wczoraj zamówione części , dziś odbiór. dzięki za pomoc pozdrawiam- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, proszę o cenę 2 końcówek drążków kierowniczych oraz górnych wahaczy na lewą i prawą stronę (4 szt), w grę wchodzi lemforder, trw lub febi, audi a4b7 1.8t. sline.dzięki- Spoty Olsztyńskie
Witam, czy zna kotoś kogoś zaufanego z okolic Olsztyna, kto sprowadza samochody z Nimiec, interesowała by mnie a4 b6 lub b7 1.8.t, avant?- [AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Witam, czy ktoś mógłby mi opisac krok po kroku wymianę termostatu w 1.6adp, ew jakieś podpowiedzi gdzie szuka, byłbym wdzięczny.pozdrawiam- [B5 AHU] Szarpnięcia przy dodawaniu gazu
Nie chce mi się wierzyć, ze jeśli ten element by się wyrobił to mógłby powodować takie problemy, to napewno nie to. - Spoty Olsztyńskie
balcer6147
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta