Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neo24h

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a wiec CJCB na CGL mozna zmieniac ,inne turbo CGL mocniejsze CAGA na CAHA , inne turbo CAHA mocniejsze
  2. Hej do przyszlych co remontuja , odwiercic tloki trzeba , pogladac servis Dworaczek
  3. Hej i krtore EGRy zaslepiles , zeby bylo dobrze ?co nalezy zaslepic , jakis dedykowany zestaw zaslepek ? masz jakis rysunek zeby wskazac ?
  4. Hej tanie bys kupil caly silnik , z rozbitka wiem ze stary temat ale jak autko sprawuje sie po tych remontach
  5. nikt sie nie chwali bo wszysy sprzedaja dalej ?
  6. Witam ktos zmienial te membrame z zamienika ?
  7. Witam jak prawidlowo usynac DPF , rozwercanie ,zrobic pusty przelot ? czy moze przod zostaje katalizator a reszte wywalic ? Pozdr
  8. Witam czy duzo przerobek 1) A4 B8 CAGA automat 2010 r 2) A4 B8 lift CJCB manual 2012 silnik ma zerwany rorzad jak by to sie mialo zmina silnika z CJCB na CAGA zauwazylem ze CJCB ma 3 przewody palowowe , inne weze do nagrzewnicy , nie wiem czy chlodnice takie same autko z CAGA mam rozbite , brak chlodnic reszta czesci jest czy instalacja silnika jest polaczona z instalacja skrzyni w automacie ? podejdzie skrzynia z CJCB do CAGA ? " Napęd oczywiście tylko przedni CAGA 143km - JJG KXP LLQ LLN CAGB 136KM - JJG KXP MHK LLM CAHA 170KM - JST LLQ CJCB 136KM - LLM CAGC 120KM - MHK LLM" takie cos znalazlem Pozdrawiam
  9. neo24h odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie brak napiecia na kostce zapalniczki , ten kabel to idzie bezposrednio z bezpiecznikow ? Dzis po glebszej analizie kabel idzie bezposrednio z bezpiecznikow ,pozniej chyba idzie do stacyjki lub jakiegos przekaznika , styk kolo bezpiecznikow nie stykal ,przypieczony , lub przegrzany podrawiam
  10. neo24h odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie brak napiecia na kostce zapalniczki , ten kabel to idzie bezposrednio z bezpiecznikow ?
  11. neo24h odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.