-
Swap Audi A4 B8 2.0 TDI CJCB na CAGA
a wiec CJCB na CGL mozna zmieniac ,inne turbo CGL mocniejsze CAGA na CAHA , inne turbo CAHA mocniejsze
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
Hej do przyszlych co remontuja , odwiercic tloki trzeba , pogladac servis Dworaczek
-
Problemy z mocą i dymieniem w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Hej i krtore EGRy zaslepiles , zeby bylo dobrze ?co nalezy zaslepic , jakis dedykowany zestaw zaslepek ? masz jakis rysunek zeby wskazac ?
-
Wymiana odmy w Audi A4 B8 2.0TDI
Hej tanie bys kupil caly silnik , z rozbitka wiem ze stary temat ale jak autko sprawuje sie po tych remontach
-
Spalanie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC
nikt sie nie chwali bo wszysy sprzedaja dalej ?
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
Witam ktos zmienial te membrame z zamienika ?
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Witam jak prawidlowo usynac DPF , rozwercanie ,zrobic pusty przelot ? czy moze przod zostaje katalizator a reszte wywalic ? Pozdr
-
Swap Audi A4 B8 2.0 TDI CJCB na CAGA
Witam czy duzo przerobek 1) A4 B8 CAGA automat 2010 r 2) A4 B8 lift CJCB manual 2012 silnik ma zerwany rorzad jak by to sie mialo zmina silnika z CJCB na CAGA zauwazylem ze CJCB ma 3 przewody palowowe , inne weze do nagrzewnicy , nie wiem czy chlodnice takie same autko z CAGA mam rozbite , brak chlodnic reszta czesci jest czy instalacja silnika jest polaczona z instalacja skrzyni w automacie ? podejdzie skrzynia z CJCB do CAGA ? " Napęd oczywiście tylko przedni CAGA 143km - JJG KXP LLQ LLN CAGB 136KM - JJG KXP MHK LLM CAHA 170KM - JST LLQ CJCB 136KM - LLM CAGC 120KM - MHK LLM" takie cos znalazlem Pozdrawiam
-
zapalniczka
Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie brak napiecia na kostce zapalniczki , ten kabel to idzie bezposrednio z bezpiecznikow ? Dzis po glebszej analizie kabel idzie bezposrednio z bezpiecznikow ,pozniej chyba idzie do stacyjki lub jakiegos przekaznika , styk kolo bezpiecznikow nie stykal ,przypieczony , lub przegrzany podrawiam
-
zapalniczka
Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr jeżeli napięcie na bezpieczniku jest to sprawdź jeszcze czy napiecie dochodzi do kostki zapalniczki jeżeli tak to wskazywało by to że zapalniczka jest uszkodzona przez to właśnie zwarcie brak napiecia na kostce zapalniczki , ten kabel to idzie bezposrednio z bezpiecznikow ?
-
zapalniczka
Witam zapytam nie dziala zapalniczka ,bezpiecznik 33 sprawny , byl zalozony 30A , na bezpieczniku jest napiecie , czy jest jakis przekaznik do zapalniczki ? nastapilo zwarnie , moneta w zapalnice , pozdr
neo24h
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta