Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kubala72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kubala72 odpowiedział(a) na Kubala72 temat w 1.6
    aha a jak to zrobić? bo sie bardzo na tym nie znam:) Nareszcie Odpaliła:D winowajcą okazała się cewka zapłonowa oraz zapchany filtr paliwa:) Dzięki za podpowiedzi
  2. Kubala72 odpowiedział(a) na Kubala72 temat w 1.6
    no to w poniedziałek biore się za wymiane filtra paliwa, mam nadzieje że odpali, a jeśli chodzi o odpowietrzenie to jak to zrobić?
  3. Kubala72 odpowiedział(a) na Kubala72 temat w 1.6
    Nie z tego co wiem to odkąd był z niemiec sprowadzony to filtr paliwa nie był wymieniamy a to już 15 lat bedzie:) A i jeszcze zauważyłem że wgl nie słychać pompki paliwa może ktoś mi powie jak to sprawdzić? Bo troszkę zielony w tych sprawach jestem Pompka działa bezpiecznik był spalony, ale dalej nie odpala ciągle świece suche może filtr paliwa jest tak zatkany że paliwa nie przepuszcza? Możę macie jakieś pomysły? bede bardzo wdzięczny
  4. A patrzyłeś VAG-iem?
  5. Kubala72 odpowiedział(a) na Kubala72 temat w 1.6
    No jest sucho. Kabla nie posiadam. Miesiąc temu jak wymieniałem tłumik czuć było paliwo z tyło obok prawego koła... wyciągnąłem kopułkę i palec te styki w kopułce są czarne wyczyściłem je i zaraz zakładam. mam nadzieję ze to pomoże Po czyszczeniu kopułki palca nic nadal zero reakcji a świece nadal suche..;/
  6. Kubala72 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam! jestem nowy na forum. Mój problem tkwi w tym że nie chce odpalić ani na benzynce ani na gazie, zaparkowałem w garażu wszystko było ok. Po 2 dniach przychodze a tu zegary od temp. 120stopni i zegar od paliwa na full a samochód zamkniety kluczyk w domu, akumulator nawet nie zakręcił wsadziłem nowy i niestety żadnych reakcji kręci ale nie chce załapać.. świece, palec, kopułka, przewody WN wymienione przepustnica czyszczona dzisiaj.. Po kręceniu około minuty świece suche a paliwo śmierdzi obok samochodu.. Proszę o jakieś rady i przepraszam że tak się rozpisałem:) Audi a4 b5 1.6 zwykły gaz ADP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.