Rogooo

• Paliwo

Osiągnięcia Rogooo

Reputacja

1. Ok dzięki za odpowiedzi, czyli szukam zmieniarki.
  2. Witam. Chciałbym dołożyć do swojego fabrycznego radia Concert 2 w Audi a4b6 auxa lub bluetooth. Teraz zastanawiam się czy wystarczy coś takiego KLUCZE ADAPTER AUX AUDI CHORUS 2 CONCERT SYMPHONY - Sklep internetowy AGD i RTV - Allegro.pl ALLEGRO.PL Czy lepiej dopłacić i kupić sprawdzoną wefe? Kup teraz ✅ Moduł Bluetooth AUDI Concert Chorus Symphony RNS-D - Sklep internetowy AGD i RTV - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz ✅ . Wiem że temat poruszany wielokrotnie ale jestem totalnie zielony więc zależy mi na tym aby to podłączyć i żeby działało ?
  3. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

Ok dziękuje wszystkim za pomoc, kupuje te felgi
  4. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

Na feldze jest oznaczenie 71/2JX17H2 czyli będzie 7.5? Gościu chyba też się za bardzo nie zna
  5. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

Takie dostałem info od sprzedawcy. Widocznie albo On się pomylił albo źle napisał Napisze do niego
  6. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

No narazie będe musiał pojeździć z 2 sezony na tych, później już kupie inne Ponawiam jeszcze pytanie, czy będzie jakiś problem jak felga ma szerokość 7.1 a nie 7.5?
  7. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

Rozumiem że chodzi tylko o aspekt wizualny?
  8. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ea7d11ce72b63666 Dziękuje bardzo za pomoc już wszystko wiem Uuuuu dowiedziałem się że szerokość jest 7,1. Czy to w czymś będzie przeszkadzało?
  9. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

Ale rozumiem że bez dystansów nie będzie problemu z przycieraniem czy coś ? W razie czego to jaki jest koszt takich dystansów?
  10. Rogooo

Felgi s-line 17" 5X112 et45

Napisałem nieszczęsne w tym sensie że nie ogarniam tego, dlatego wolę spytać kogoś kto się zna Z tym pierścieniem coś mi się własnie obiło o uszy także dzięki za pomoc. Co do szerokości felgi to muszę napisać do gościa bo nie podał w aukcji. Na felgach są opony 225/45 ale po tym precyzyjnie nie można określić szerokości felgi dobrze mi się wydaje?
  11. Witam! Planuje zakup nowych felg ale tak się składa że mam z tym do czynienia pierwszy raz. Felgi były by dostarczone kurierem dlatego wolałbym mieć 100% gwarancję że będą pasowały do audi a4 b6 avant z 2002r. Tak jak w temacie 17", rozstaw śrób 5x112 i to nieszczęsne et 45 z którym nie mogę dojść do ładu. Otwór centrujący 66,6. Obecnie mam autko na standardowych 15" audi o et 39. Podejdą bez problemu te nowe do mojej małyszówki? Pozdrawiam
  12. Witam. Od miesiąca mam audi a4 b6 z radiem concert 2. Lubię czasem posłuchać setów z klubów które mają po 60 min, radio po wyłączeniu powinno zapamiętać w której minucie sie zatrzymało aby później wznowić. Jednak czasem dzieje się tak że odpalam auto na wyświetlaczu radia pokazuje się w której miniucie ostatnio sie zatrzymało słychać jakieś próby odczytu i tak po 40 sekundach wywala CD ERROR, wyciągne płytę i włoże na nowo a wszystko pięknie działa tyle że muzyka leci od początku. Przeszukałem forum i takiej sytuacji jaka mi się przytrafiła nie znalazłem. Problem nie pojawia się cały czas tylko czasami. Orientuje się ktoś co mógłbym zrobić w tej sytuacji?