adis18641

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez adis18641

1. Witam
    Może jeszcze ktoś mi odpowie, a mianowicie mam silnik APU 1.8T układ wydechowy oryginalny chciałbym uzyskać trochę fajniejszy dźwięk tego silnika i tu moje pytanie jak wstawię DownPipe zamiast katalizatora to coś poprawi dźwięk ? :)

Nie chodzi mi o głośny wydech tylko żeby fajnie mruczał :)

2. ja mam coś takiego od fk automotive , kupiłem używke za 350pln, co do dzwieku to nie ma żadnej różnicy do seri.

co do oferty na allegro to dopytaj sprzedjacego bo po fotkach to wygląda na wersje do v6 , wnioskuje po podwójnej rurze łączącej z rurą kolektorową. w 1.8t ta rura jest pojedyńcza.

na koniec wrócę do ceny bo jak widzisz po cenie jaką dałem chyba warto polować na używkę, mi to zajęło 3miesiące.

Dzięki

Myślałem nad jakimś brzmieniem żeby fajnie mruczało ale też żeby nie było głośno :)

3. czerwony i żółty łączysz razem. Czyli rozpinasz zółty i podpinasz go do tego slepego kabla czerwonego i ten kabel ma byc połączony z czerwono niebueskim czarnej kostki tej co masz w samochodzie a brązowy z kostki samochodowej do czarnego przewodu w kostce nowej (tej od jvc) i zasilanie masz podłączone

W tej nowej kostce jvc do tego czerwonego slepego kabla z czarna zaslepka podpinasz ten żółty czyli łączysz je ze soba i powinno byc

Dzięki Wielkie za pomoc działa :)

Masz u mnie piwo i zniżkę na części do samochodu :)

4. Witam

Pewnie gdzieś znajduje się ten temat ale mam problem z podłączeniem radia nie orginalnego do mojej Audi A4 B5 miałem wczesniej orginalne radio Audi Chorus i wszystko działa na tym orginalnym radiu.

Po podłączeniu JVC KD-R431 nic nie działa radio się nie włancza :(

Dodam że nie mam wzmacniacza, ani tuby orginalnej.

POMOCY bo już nie wiem co trzeba zrobić :(

5. Witam

Po podłączeniu JVC KD-R431 nic nie działa radio się nie włancza :(

Dodam że nie mam wzmacniacza, ani tuby orginalnej.

POMOCY bo już nie wiem co trzeba zrobić :(