Treść opublikowana przez lolek55521
-
Gotuje wode pomocy
problem rozwiazany byla zapchana nagrzewnica dziekuje wszystkim za pomoc
-
Gotuje wode pomocy
oki po swietach zaiera sie do rb dzieukuje
-
Gotuje wode pomocy
troche kopci ale tak od poczatku bylo a plynu nie ubywalo ;/ weze do nagrzewnicy jeden jest bardzo goracy a 2 niej
-
Gotuje wode pomocy
teraz znowu grzeje prawie dobrze i nie gotuje
-
Gotuje wode pomocy
dziekuje ide sprawdzic cieple sa weze
-
Gotuje wode pomocy
teraz ubylo 1.5l i chodza wentylatory
-
Gotuje wode pomocy
tak ja juz nw co moze byc
-
Gotuje wode pomocy
no na liczniku a moglaby byc zapchana nagrzewnica? bo bulki ida niekiedy z tego wezyka
-
Gotuje wode pomocy
chlodnica jest ciepla tak jak powinna ;/
-
Gotuje wode pomocy
nie jest za malo ale ostatnio jechalem i musialem 1.5 l plynu ;/ olej na bagnecie jest tak samo jak po wymianie ;/ jak sprawdzic ten termostat?
-
Gotuje wode pomocy
goracy jest ;/ dodam ze leci zimne powietrze a gdy gazuje to leci takie zlamane cieple
-
Gotuje wode pomocy
Witam. Mam problem otoz gotuje mi wode a temperature trzyma caly czas na 90 %. gdy odkrece korek od zbiorniczka to wrze i podnosi sie plyn ;C pomocy ;C silnik to 1.8t aeb
-
Audi a4 b5 1.8t 1995 Czujnik temperatury wewnetrznej w podsufitce g86
ja wlasnie tam nic niemam a mozesz dac fotke jak u Cb wyglada ten czujnik przy lampce?
-
Audi a4 b5 1.8t 1995 Czujnik temperatury wewnetrznej w podsufitce g86
na vagu blad 786 czyli w podsufitce ja juz nw :C pomoze ktos?
-
Audi a4 b5 1.8t 1995 Czujnik temperatury wewnetrznej w podsufitce g86
Rozebralem i niema go tam. Wie ktos gdzie znajduje sie ten czujnik w podsufitce czujnik g86 prosze o pomoc. Moze mam zle zakodowany klimatronik? mam taki kod 0040
-
Audi a4 b5 1.8t 1995 Czujnik temperatury wewnetrznej w podsufitce g86
Witam. Mam problem gdyz gdy auto sie na grzeje do 90 stopni i dam na klimatroniku HI to leci takie zlamane cieple powietrze/letnie. Gdy w klimatroniku zobaczylem czy sa bledy to pokazalo mi blad 2.1 czyli Czujnik temperatury wewnetrznej w podsufitce g86. Teraz moje pytanie gdzie on sie znajduje? Jak to zrb? prosze o pilna odpowiedz bo zima jest a gdy gdzies jade daleko to nie idzie wytrzymac bo nie jest tak cieplo.