Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bruzdu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich mam taki problem wczoraj jechalem sobie w trase ok 500km i na powrocie dodam ze bylo bardzo goraco przy dojezdzaniu do skrzyzowan na wolnych obrotach zaczela mi strasznie wyc pompa od wspomagania, przejechalem jeszcze kilka km bo w wawie korek jak cholera i sprawdzilem poziom , okazalo sie ze w zbiorniczku jest malo plynu a mialem w bagazniku bo niedawno mialem wymieniany magiel tylko ze drugi raz i wlalem plynu z pierwszej wymiany i byl inny. Po dojechaniu do domu bylo ok. Wstaje rano do pracy odpalam auto ujechalem kawalek i wspomagania brak ;( w zbiorniczku na samej gorze jest dziurka nie mam pojecia od czego gdy silnik pracuje plyn stoi w miejscu a wydaje mi sie ze powinno tak jakby troche bulgotac ???czy siadla pompa???
  2. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Silnik pracuje tak jak pracowal chyba wiec zle nie jest ale mysle ze ciszej wiec jest ok
  3. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Juz po wymianie oleju Liqui Moly 10W40 weszlo ok. 3.5 l i tyle tez zlalem
  4. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    A kupilem 4l :/ bo ksiazkowo niby wiecej niz 3,5l nie wchodzi
  5. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    He ciekawe jest to , ze kazdemu wchodza rozne ilosci pewbie dopuero jak zaleje to sie dowiem
  6. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    A no spoko to dzieki za podpowiedz
  7. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    A co to ten Molibden?? To jest w zawartosci tego oleju? czy moze jakas oddzielna banka??:)
  8. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Konkretna odpowiedz i wybir trudny nie bedzie wielkie dzieki, pocieszyles mnie z tym ALT
  9. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Pobor oleju hmm, mysle ze pol 0,3l na 1000km. A ten ceramizer to w jakich ilosciach i jaki?? Nigdy nie stosowalem czegos takiego:/ Zawartość dodana 1 minute later Wleje ten 10W40 czytalem cos zeby nie lac castrola :/ jaki wlac?? Zawartość dodana 2 minutes later Pobor oleju hmm, mysle ze pol 0,3l na 1000km. A ten ceramizer to w jakich ilosciach i jaki?? Nigdy nie stosowalem czegos takiego:/
  10. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Dzieki:) a co sadzisz o oleju 10W60 do takiego troche zjezdzonego silnika??
  11. bruzdu opublikował(a) temat w 1.8
    Witam wszystkich chcialbym uzyskac od was fachowa porade odnosnie tego ile oleju i jaki najlepiej zalac przy 330tyś km do 1.8 ADR bo czytalem juz rozne posty i jest wiele opinii jaki a co do tego ile??jednemu weszlo 3 a drugiemu 4,4 Z gory dzieki
  12. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w Audi A4 B5
    dzieki wielkie za wyczerpujaca odpowiedz , zapewne bardzo mi to pomoze przy wymianie jezeli w praniu wyjdzie cos jeszcze bede pytal No i juz pojawil sie jeden problem he , bo tak z poloskami rozrusznikiem czy sprezarka klimy problemu nie bedzie ale powiedz mi taka rzecz jak do cholery odkrecic dwie sruby z gory skrzyni i dwie na samym dole ktore sa bezposrednio przy sankach ??z gory dzieki
  13. bruzdu odpowiedział(a) na bruzdu temat w Audi A4 B6/B7
    Ja zaplacilem 120 i powiem wam niebo a ziemia dokupilem jeszcze nowe koncowki ustawilem zbieznosc i prowadzi sie idealnie
  14. bruzdu opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemanko:) od dluzszego czasu problemy ze sprzeglem, a mianowicie:drzenie pedalu sprzegla, szarpanie silnikiem i cala buda , jakby "bujanie" w trakcie jazdy, szarpanie przy ruszaniu na polsprzegle ,sprzeglo bierze przy samym koncu, metaliczne odglosy z okolic sprzegla czyli po przeczytaniu kilkunastu tematow mozna stwierdzic ze cale sprzeglo prawdopodobnie sie nie nadaje:/i trzeba temu zaradzic :)zamowilem juz komplet i teraz moje pytanie, a dokladniej kilka pytan od czego zaczac ? Na co uwazac przy wymianie glownie chodzi o rozlaczenie skrzyni od silnika zeby niczego nie uszkodzic i w miare szybko sie z tym uporac:)wprawy troche mam bo robilem juz wiele rzeczy zwiazanych z mechanika ale sprzegla w aucie jeszcze nie wymienialem , jedynie w traktorze a mysle ze i tu bedzie podobnie :)zabieram sie za to zaraz po swietach wiec jest troche czasu na to zeby kazdy kto wie cos na ten temat troche mi podpowiedzial bede wdzieczny
  15. bruzdu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, przymierzam sie do wymiany maglownicy w mojej A4 B5 1.8 ADR ale to chyba dosc skomplikowana robota choc mam kanal ,ale mysle ze jednak oddam komus kto sprawnie to ogarnie. I stad mpje pytanie jaki moze byc koszt takiej operacji lacznie z zalaniem nowego plynu ?? Dodam tez ze zakupilem maglownice z silownikiem tlumienia drgan a u mnie takiego nie ma , czy bedzie lepiej sie auto prowadzic??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.