Taxi89

136 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Taxi89

Reputacja

1. Panowie przeszukałem wiele wątków na ten temat i nie spotkałem się z tym problemem. Nie działa mi buzer a konkretnie brak sygnału małej ilości paliwa, płynu spryskiwaczy, świateł etc etc. Na początku myślałem że spalił się i będzie Konieczna wymiana pod licznikiem, dzisiaj szperajac w nawigacji (kolorowa między zegarami) znalazłem coś takiego "test beep" po naciśnięciu okazało się że buzer działa i sygnał jest. Więc pytanie do Was koledzy, co zrobić żeby działał i piszczal przy wyświetlających się kontrolkach na fisie ? Dlaczego w menu fis działa a po wyjściu nie ?
  2. Witam Panowie. Jak w temacie. Zakupiłem na allegro radio Concert II i chce zmienić z Audi Chorus. Co potrzebuje? Są jakieś przejściówki albo coś? U mnie wygląda to tak
  3. Panowie a orientuje się ktoś gdzie na terenie Małopolski zajmuje się ktoś swapem liczników i jako koszt ?