Treść opublikowana przez kukos
-
Rozkodowanie vinu
Byl by ktoś tak miły z klubowiczów aby rozładować mi wyposażenie auta po VINie? WAUZZZ8E93A001144
-
POMOC z klimatronikiem i swiatlami przeciwmgielnymi
Witam chcialem sobie do radia blaupunkt zamontowac auxa[ kostke sie wpina w radio i rozowy kabel w 12v w kostce radia] gdy to zrobilem przestal dzialac klimatronik, nic nie moge wlaczyc na nim, temperatura zewnetrzna na fisie sie nie wyswietla oraz gdy wyciagalem kluczyk ze stacyjki radio gaslo teraz nie gasnie. mysle ze przez podlaczenie tego rozowego kabelka do 12v nastapilo zwarcie czy cos i popsulem cos WIEcie jak to naprawic?
-
Hokej do audi a4 b5 FL
Witam mam audi a4 b5 po lifcie 1999r. Kupilem auto bez hokeja z przodu i prawej i srodkowej kratki w zderzaku przednim. Zamowilem czesc lecz przyszla mi ta przed liftem i niepasuje, niewiedzialem ze sie roznia. Mam pytanie do was. Macie moze na sprzedaz taka czesc? Albo wiecie skad ja dorwac moge? CHODZI o ta czesc pod zderzakiem: https://www.google.pl/search?q=audi+a4+hokej+lift&espv=2&biw=1360&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=9E-tVO6IGYTCywOgzoDwCw&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=audi+a4+hokej+lift+b5&imgdii=_&imgrc=scC03dqQsgFsjM%253A%3BdmIFaak4Pu3l3M%3Bhttp%253A%252F%252Fstatic.nanodatex.com%252Fmedia%252Febfb57ddb4c22a2da8826a77d979d533.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.nanodatex.pl%252Fhokej-dokladka-zderzaka-audi-a4-b5-99-01-o224483.html%3B400%3B300
-
Kabelek 12v do auxa
o to mi chodzilo dzieki welkie
-
Kabelek 12v do auxa
Widzialem to i wiele mi to nie mowi. Jestem zielony w temacie. PRostym jezykiem powiedz gdzie podlaczyc ten kabel jak mozesz. Niewiem czy ma to znaczenie auto to audi a4 b5 pomoze ktos?
-
Kabelek 12v do auxa
Witam. Kupilem auto z radiem blaupunkt orlando cd72 i wyczytalem ze specjalna kostka daje mozliwosc odtwarzania z auxa. Jest to taka kostka: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4905934010&ref=last-visited zamowilem nia wiem gdzie wsadzic kostke ale nie wiem gdzie podlaczyc ten rozowy kabel. Pomoze ktos? Za radiem jaki kolor kabla ma 12v i nalezy do niego podlaczyc?