Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MichałOlej

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MichałOlej

  1. Witaj, Pytanie w jakiej firmie były "regenerowane" Jeśli prawidłowo regenerowane i lakierowane to powłoka powinna mieć trwałość porównywalną do tej w nowych. Gorzej jeśli to robił amator. Wtedy potrafi po czasie odejść. Pytanie czy były piaskowane? Jaki lakier położony itp. Podany link wygasł. Wszystkie 17 cali w szerokościach między 7,5 a 8 i ET od 45 do 35 wejdą na bank. Zwróć uwagę na średnicę otworu centrującego. W B7 to 57,1 mm. Do np. 7,5 x 17 wkładaj 215/50/17 lub 235/45/17, Pozdrawiam! Z tego co sie dowiedziałem od sprzedawcy były robione we firmie która się tym zajmuje, nie miały żadnych głębokich rys, tylko przetarcia od normalnego uzytkowania, Na feldze było napisane tylko 7,5j x 17 et 43 i nr katalogowy, chce kupic oryginalne nie zadne zamienniki, obawa jest tylko z tym,że były malowane. w poprzednim samochodzie równiez miałem malowane , przez 3 lata nic sie nie działo, miejmy nadzieje ze teraz tez tak bedzie Pozdrawiam serdecznie !
  2. Witam Panowie jestem w trakcie kupna regenerowanych felg. http://allegro.pl/felgi-17-cali-audi-a4-b7-b6-oryginalne-5x112-sline-i5004132202.html Pierwsze pytanko, czy ktos z was uzywa takie alu odnawiane przez profesjonalną firme ? Czy taki rozmiar bez problemu załoze do a4 b7 2.0 ? Jaki rozmiar gumy proponujecie na takie felgi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.