-
[AFN] piszczy pasek
Witam wszystkich mam pytanie piszczy mi pasek znajomy powiedział że to wina napinacza Chciałem zapytać czy trzeba wymienić napinacz czy raczej można to naprawić
-
Nawiew
witam mam pytanie co mam zrobić jak mi kiepsko dmucha powietrze na szybę. Ustawiam pokrętło na szybę to bardziej mi dmucha na nogi jak na szybę a na pozostałych ustawieniach jest ok
-
telepie autem
A gdzie ta klapa bo ja nie obeznany jestem w sumie znaleźć to znajdę ale po czym poznać że to może być wina tego
-
telepie autem
Wielkie dzięki za rady na pewno posłucham:) Masz racje co do tego kodu już poprawiłem:)
-
telepie autem
Może mi ktoś doradzić jakie te poduszki trzeba kupić do silnika to jest 1.9 tdi 98r Patrzyłem na allegro to są różne czy lepiej kupić w normalnym sklepie motoryzacyjnym
- wentylacja
-
telepie autem
Dzięki wielki przetestuje ta metodę a jeśli to nie to to dalej gdzie szukać
-
telepie autem
Ok a czy z tym można sobie raczej samemu poradzić czy kanał albo podnośnik potrzebny pytam bo dopiero zaczynam się wkręcać w audi
-
wentylacja
witam mam pytanie co mam zrobić jak mi kiepsko dmucha powietrze na szybę. Ustawiam pokrętło na szybę to bardziej mi dmucha na nogi jak na szybę a na pozostałych ustawieniach jest ok
-
telepie autem
witam wszystkich mam pytanie czym może być spowodowane drganie kierownicy po włączeniu silnika a przy gaszeniu jest bujnięcie całym autem. Czy to coś poważnego czy samemu można to ogarnąć. Z góry dziękuje i pozdrawiam
-
audi A4B5
witam wszystkich chciałbym jakoś fajnie porobić sobie swoje audi to jest a4 z 98r 1.9 tdi 90 kucy macie jakieś pomysły żeby nie przesadzić i jeszcze jedno jak kupować na tym forum potrzebuje mieszek i gałkę biegów.
-
audi A4B5
witam wszystkich chciałbym jakoś fajnie porobić sobie swoje audi to jest a4 z 98r 1.9 tdi 90 kucy macie jakieś pomysły żeby nie przesadzić i jeszcze jedno jak kupować na tym forum potrzebuje mieszek i gałkę biegów.
-
Podświetlenie zegarów
Witam map takie pytanko czy w audi a4 b5 zegary są podświetlone żarówkami czy diodami bo nie chcę mi się rozbierać dechy:) i czy warto wymienić żarówki na ledowe w przednich lampach ? Pozdrawiam:)
-
bezpieczniki
Witam nam prośbę czy ma ktoś schemat bezpieczników do audi 1.9 tdi 98r albo gdzie tego szukać chciałbym wydrukować żeby wiedzieć który od czego jest Z góry dziękuje
-
przeciek
Na pewno to posprawdzam wielkie dzięki z wskazówki pozdrawiam
adam32wwl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta