Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4b5seba

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam dziś koło godzinny 17 wziełem sie za wymiane oleju w mojej audi wszystko poszło ok do pory. Spuściłem olej z silnika choć korek nie chciał sie odkrecić ponieważ gwint na misce jest uszkodzony odkreciłem go jakoś i i wkreciłem spowrotem używajac silikonu do uszczelnienia go tak prowizorycznie do poniedziałku bo wtedy pojade z tym do mechanika żeby wygwintował wiekszy gwint na inna korek . Wykreciłem filtr oleju wstawiłem nowy zalałem silnik olejem odpalam silnik a tu nagle z filtra oleju pod cisnieniem wystrzelił olej okazało sie że filtr oleju był uszkodzony w dolnym rogu była mała dziura zakryta uchwytami nie wiem jak to nazwac do odkrecania filtra. Zdziwiło mnie to bardzo nie sprawdzałem dokładnie filtra przed zakładaniem go wyjełem poprostu z pudełka posmarowałem i wkreciłem na siłe reką . Szybko odkreciłem ten filtr bo olej troche z niego leciało podstawiłem czyste naczynie pod miejsce na filtr żeby sobie olej spokojnie zleciał zawołałem zone żeby pilnowała żeby te naczynie sie nie przelało a ja szybko pobieglem po nowy filt oleju na stacje paliwową . Gdy wrociłem spowrotem okazało sie że mało co do tego naczynia naleciało oleju wkreciłem nowy filtr patrze na bagnet a na nim wogule nie widac żeby w silniku był olej zostało jeszcze mi około litra tego oleju co wlewałem wcześniej dołałem go i nadal nie widze żeby w silniku był olej , PYTANIE TERAZ DO WAS CZY TO MOZLIWE ŻE POD CISNIENIEM GDY ODPALIŁEM SILNIK PRZEZ TEN USZKODOZNY FILTR WYWALIŁO BY CAŁY OLEJ Z SILNIKA ?? CHCIAŁEM SPUŚCIĆ OLEJ Z SILNIKA I ZOBACZYC ILE JEST TEGO OLEJU ALE CO LEPSZE KORKA NIE MOGE ODKRECIĆ ;/ CHCIAŁ BYM TYLKO WIEDZIEC CZY POD CISNIENIEM MOGŁO WYWALIC CAŁY OLEJ FILTREM WŁAŁEM 3.3 LITRA CHCIAŁEM DOLAC JESZCZE PO ODPALENU JESZCZE TROSZKE ALE JAK WIDAC NIE UDALO SIE
  2. audia4b5seba opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam dziś koło godzinny 17 wziełem sie za wymiane oleju w mojej audi wszystko poszło ok do pory. Spuściłem olej z silnika choć korek nie chciał sie odkrecić ponieważ gwint na misce jest uszkodzony odkreciłem go jakoś i i wkreciłem spowrotem używajac silikonu do uszczelnienia go tak prowizorycznie do poniedziałku bo wtedy pojade z tym do mechanika żeby wygwintował wiekszy gwint na inna korek . Wykreciłem filtr oleju wstawiłem nowy zalałem silnik olejem odpalam silnik a tu nagle z filtra oleju pod cisnieniem wystrzelił olej okazało sie że filtr oleju był uszkodzony w dolnym rogu była mała dziura zakryta uchwytami nie wiem jak to nazwac do odkrecania filtra. Zdziwiło mnie to bardzo nie sprawdzałem dokładnie filtra przed zakładaniem go wyjełem poprostu z pudełka posmarowałem i wkreciłem na siłe reką . Szybko odkreciłem ten filtr bo olej troche z niego leciało podstawiłem czyste naczynie pod miejsce na filtr żeby sobie olej spokojnie zleciał zawołałem zone żeby pilnowała żeby te naczynie sie nie przelało a ja szybko pobieglem po nowy filt oleju na stacje paliwową . Gdy wrociłem spowrotem okazało sie że mało co do tego naczynia naleciało oleju wkreciłem nowy filtr patrze na bagnet a na nim wogule nie widac żeby w silniku był olej zostało jeszcze mi około litra tego oleju co wlewałem wcześniej dołałem go i nadal nie widze żeby w silniku był olej , PYTANIE TERAZ DO WAS CZY TO MOZLIWE ŻE POD CISNIENIEM GDY ODPALIŁEM SILNIK PRZEZ TEN USZKODOZNY FILTR WYWALIŁO BY CAŁY OLEJ Z SILNIKA ?? CHCIAŁEM SPUŚCIĆ OLEJ Z SILNIKA I ZOBACZYC ILE JEST TEGO OLEJU ALE CO LEPSZE KORKA NIE MOGE ODKRECIĆ ;/ CHCIAŁ BYM TYLKO WIEDZIEC CZY POD CISNIENIEM MOGŁO WYWALIC CAŁY OLEJ FILTREM WŁAŁEM 3.3 LITRA CHCIAŁEM DOLAC JESZCZE PO ODPALENU JESZCZE TROSZKE ALE JAK WIDAC NIE UDALO SIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.