Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz199006

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Czy wie ktoś może ile powinna wynosić wartość temperatury paliwa na rozgrzanym silniku w A4 B6 1.9 tdi AVF?
  2. Witam kolege, podaj mi jakies namiary do sie zgadamy, moj mail. [email protected] Pozdrawiam to jest tylko filmik pogladowy, znalazlem go na YT aby pokazc mniej wiecejjak umnie to wyglada, U mnie immo świeci, problem jest w tym ze na zimnym jest ok witam tez mam taki sam problem i go nie moge naprawic juz ponad rok udalo ci sie moze? Kolego maniek, co robiles lub co wymieniales juz probujac usunac ten problem?
  3. to jest tylko filmik pogladowy, znalazlem go na YT aby pokazc mniej wiecejjak umnie to wyglada, U mnie immo świeci, problem jest w tym ze na zimnym jest ok
  4. silnik odpala teraz raczej dobrze, te drgania slychac tak jaby miedzy silnikiem a skrzynia, dwumas wymienilem tydzien temu, mimo tego ze byl juz zuzyty, to problem nie ustapil, myslalem ze to jest przyczyna, przypomnam ze to jest multitronic. czy moze byc jakas zaleznosc skrzyni do odpalania? taki problem jak na tym filmiku
  5. Sprawdze to , to jest ten czujnik z tylu silnika? Sprawdze to , to jest ten czujnik z tylu silnika? pompa sprawna, zrobliem ustawienie dawki rozruchowej teraz odpala ale dalej z duzym wstrzasem, macie jeszcze jakies pomysły?
  6. pompa paliwa w baku , może tu jest problem a jak rano auto pali ? rano idealnie, im dłuzej stoi tym lepiej pali, najgorzej na zagrzanym
  7. Witam wszystkich, Jest to mój pierwszy post na forum zdecydowałem sie go napisać ponieważ już nie wiem jak poradzić sobie z problemem, Mianowice Audi a4 b6 AVF 1.9 multitronic, problem polega na tym ze jak auto jest zagrzane zgasze go i po chwili próbuje odpalic, trzesie całym silnikiem i auto nie odpali, dopiero za 2 lub 3 razem odpali ale rowniez z duzym zatrzesieniem silnika? co robić? po podpieciu kompa błedów od silnika i skrzyni nie ma. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.