-
Temperatura paliwa A4 B6 1.9 tdi AVF
Witam Czy wie ktoś może ile powinna wynosić wartość temperatury paliwa na rozgrzanym silniku w A4 B6 1.9 tdi AVF?
-
[B6 AVF] Trzęsie silnikiem i nie odpala
Witam kolege, podaj mi jakies namiary do sie zgadamy, moj mail. [email protected] Pozdrawiam to jest tylko filmik pogladowy, znalazlem go na YT aby pokazc mniej wiecejjak umnie to wyglada, U mnie immo świeci, problem jest w tym ze na zimnym jest ok witam tez mam taki sam problem i go nie moge naprawic juz ponad rok udalo ci sie moze? Kolego maniek, co robiles lub co wymieniales juz probujac usunac ten problem?
-
[B6 AVF] Trzęsie silnikiem i nie odpala
to jest tylko filmik pogladowy, znalazlem go na YT aby pokazc mniej wiecejjak umnie to wyglada, U mnie immo świeci, problem jest w tym ze na zimnym jest ok
-
[B6 AVF] Trzęsie silnikiem i nie odpala
silnik odpala teraz raczej dobrze, te drgania slychac tak jaby miedzy silnikiem a skrzynia, dwumas wymienilem tydzien temu, mimo tego ze byl juz zuzyty, to problem nie ustapil, myslalem ze to jest przyczyna, przypomnam ze to jest multitronic. czy moze byc jakas zaleznosc skrzyni do odpalania? taki problem jak na tym filmiku
-
[B6 AVF] Trzęsie silnikiem i nie odpala
Sprawdze to , to jest ten czujnik z tylu silnika? Sprawdze to , to jest ten czujnik z tylu silnika? pompa sprawna, zrobliem ustawienie dawki rozruchowej teraz odpala ale dalej z duzym wstrzasem, macie jeszcze jakies pomysły?
-
[B6 AVF] Trzęsie silnikiem i nie odpala
pompa paliwa w baku , może tu jest problem a jak rano auto pali ? rano idealnie, im dłuzej stoi tym lepiej pali, najgorzej na zagrzanym
-
[B6 AVF] Trzęsie silnikiem i nie odpala
Witam wszystkich, Jest to mój pierwszy post na forum zdecydowałem sie go napisać ponieważ już nie wiem jak poradzić sobie z problemem, Mianowice Audi a4 b6 AVF 1.9 multitronic, problem polega na tym ze jak auto jest zagrzane zgasze go i po chwili próbuje odpalic, trzesie całym silnikiem i auto nie odpali, dopiero za 2 lub 3 razem odpali ale rowniez z duzym zatrzesieniem silnika? co robić? po podpieciu kompa błedów od silnika i skrzyni nie ma. Pozdrawiam
lukasz199006
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta