Treść opublikowana przez schevy696
-
Audi a4 b6
Okej kolego widzę że masz podobny rozmiar do moich jedynie pół cala szersze więc powiem Ci że nic nie powinno trzeć ja sprawdzałem niedawno u siebie i wszystko gra bez problemów a opony myślę że powinny styknąć np 235/45/17 ewentualnie takie jak moje 225/45/17 ale niech też inni użytkownicy się wypowiedzą
-
Audi a4 b6
To jest anglik po przekładce maglownica nowa 2 lata temu wymieniana Jutro jak będzie widok to zobacze co tam siedzi dokładnie i dlaczego trze
-
Audi a4 b6
1ba
-
Audi a4 b6
Tak właśnie zrobię
-
Audi a4 b6
Dwa lata temu mój brat wymienił wahacze przednie na nowe takie same jak oryginały co prawda miałem wypadek jakiś czas temu i lewe nadkole jest troszkę pęknięte ale nic nie odstaje a nadkole prawe jest w porządku a autko zachowuje się tak samo w przypadku skręcenia w obydwie strony
-
Audi a4 b6
Nie mam pojęcia chyba wszystko oryginalne bo nic nie przerabiałem
-
Audi a4 b6
Felgi 17/7.5 et35 Opony 225/45/17 Jeśli całkowicie mogę zrobić 2 i 3/4 obrotu kierownicy to teraz zrobię tyle samo ale po 2 i 1/4 jest ciężej dokręcić i potem nawet jak dokręcę do końca to wraca na pozycję 2 i 1/4 jak cofałem wczoraj i zapomniałem się dokręciłem do końca i usłyszałem tarcie opony o nadkole Dobrze że nie kupiłem 18 bo byłby jeszcze większy problem choć myślę że jak będę pamiętał żeby nie kręcić do końca to nie powinno być problemu?
-
Audi a4 b6
Dziś dostałem te felgi o których mowa być może już jutro założe na nie opony a potem wymiana i można bedzie śmigać ogólnie na żywo wyglądają bardzo ładnie a za jakiś czas postaram się wrzucić jakąś głębszą opinie gdy tylko trochę ich poużytkuje Śmigam na nowych felgach już od ponad tygodnia mogę powiedzieć że auto nie straciło na przyspieszeniu ani nie pali więcej niż wcześniej lecz z racji tego że felgi są szersze niż poprzednie a opony większe to przy pełnym skręcie kół gdybym chciał np zawrócić lub zaparkować nie mogę do końca dokręcić kierownicy bo blokuje z powodu właśnie szerszych kół ale nie sprawia mi to problemu bo promień skrętu i tak nie uległ dużej zmianie ogólnie po zmianie felg na plus bo auto wygląda dużo lepiej za jakiś czas dam znać czy felgi się nie pokrzywiły ale nie sądzę żeby coś takiego miało u mnie miejsce
-
Audi a4 b6
Jak najbardziej się zdecyduje i dam opinie na pewno o nich po jakimś czasie użytkowania a co do gięcia felg to też zależy bo jak ktoś jeździ po dziurach albo zwykłej żwirowej utwardzanej drodze to na pewno będą giąć się dużo łatwiej niż podczas jazdy po ładnej asfaltowej drodze A co do opon zauważyłem że raczej lepiej jest wybrać rozmiar 225/45/17r gdyż są mniejsze różnice w średnicy w stosunku do oryginalnych poza tym mój ojciec ma taki rozmiar w swoim Audi i chwali sobie taki rozmiar
-
Audi a4 b6
kolego zastanowiłbym się nad tymi podróbkami rotorów zobacz negatywy gościa dotyczące jakości sprzedawanych felg:"v9l (44) (Kupujący) Felgi krzywe - reklamacja uznana" "valverde20 (51) (Kupujący) Felgi okazały się fabrycznie krzywe" "sz (210) (Kupujący) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA FELGI TAK JAK JA tysiące zł.w błoto i zniszczony ukł.kiero gdy chcę reklamować towar cisza,na towar nie ma żadnej gwarancji a'la 3lata,produkcja Chiny te najgorsze na tym szmelcu nie da się jeździć" "weststrzala (1) (Kupujący) NIE KUPUJCIE TUTAJ FELG !!!! PO ZAKUPIE NOWYCH FELG SPRZEDAJACY OZNAJMIA ZE FELG NIEDA SIE WYWAZYC BO SA KRZYWE. PARODIA !!!!" Znalazłem w takim razie u gościa który ma dużo pozytywnych opinii felgi firmy giasone httpp://allegro.pl/showitem/description/5700701058.html
-
Audi a4 b6
No właśnie doradźcie mi jaki rozmiar opon dobrać do tych 17 panowie?
-
Audi a4 b6
Ok dzięki o to mi chodziło czy wszystko powinno grać bez problemów dzięki
-
Audi a4 b6
Dzięki pepik w takim razie mam tutaj takie 17 co myślisz?http://allegro.pl/rotor-felgi-17-5x112-vw-audi-seat-a3-a4-a6-passat-i6050002247.html#thumb/1
-
Audi a4 b6
Powiedz mi jeszcze bo natknąłem się na kilka rodzajów z różnym osadzeniem tych felg jedne mają et 45 a inne znowu 35 które najlepiej wybrać i czym się różnią? Teraz mam felgi o średnicy 16 szerokości 7cali i osadzenie et42 znalazłem te rotory w rozmiarze 18/8/45, 18/7.5/35, 18/8/35, 18/8/40. które lepiej wybrać aby nic mi tam nie obcierało i dobrze jeździło? Dodam że mam wersję silnikową 1.8t 163 km więc też szału nie ma a nie chce żeby auto ledwo się toczyło
-
Audi a4 b6
Zbliża się lato więc trzeba zmienić opony na letnie. Moje felgi są już zmęczone i pomyślałem że gdy przyjdzie kupować mi opony to zmienie również felgi w moim samochodzie. Strasznie spodobały mi się felgi rotor. Nyślałem nad rozmiarem 18cali ewentualnie 17 a obecnie mam oryginalne 16. Myślicie że podeszłyby mi te które mi się tak podobają? Jeśli tak to które lepiej wybrać ze względu na właściwości jezdne? Czy na 18 komfort jazdy nie będzie znacząco odbiegał niż gdybym kupił 17? Zależy mi na dobrym wyglądzie i aby nie było czuć ogromnej różnicy. I jeszcze jedno pytanie jaki rozmiar opon wtedy powinienem dobrać? Z góry dziękuję i pozdrawiam. :-)