Bazylia

O Bazylia

Osiągnięcia Bazylia

Reputacja

1. No i dalej nie wiemy co zrobic bo mam sprzeczne opinie. Wiec jezeli utne kable i podlacze je wg schematu do kostki ISO z radia to bedzie smigac czy nie ? pozdr. Witam, nie bedzie ci dzialalo bo mialem podobny problem i mi powiedziano ze nie idzie.Bedzie oczywiscie dzielac tylko nie bedzie mialo takich funkci jak to poprzednie orginalne. Pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-01-2007, 20:46 ] niestety, trzeci raz prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Proszę się dostosować tak jak inni.
  2. Witamy serdecznie! Mamy problem z wymianą oryginalnego radia concert (kaseciaka) na nowe (JVC KD-G721) w Adudi A4 z '96 roku z oryginalnym systemem BOSE Concert+8 głośników+wzmacniacz. W serwisie Car Audio stwierdzono, że będzie z tym znaczny problem, ponieważ JVC ma ISO a podłączenie do radia oryginalnego to nie ISO W Car Audio zasugerowali nam 3 rozwiązania: 1) Zmienić radio na Blaupunkt lub Pioniera z wyższej półki, bo mają takie same podłączenia i będą współpracować ze wzmacniaczem bez żadnej ingerencji w system; 2) Zakupić specjalną przejściówkę Audi-ISO (koszt ok. 400 PLN) 3) Wywalić wzmacniacz, poprowadzić nową instalację, dokupić nowy wzmacniacz i tubę... Która opcja wg. Was jest najsensowniejsza??? A może ktoś z Was wymyślił ciekawszy sposób na podłączenie nowego radia??? POzdrawiam!!!!! edit by wojtas-audi : Prosze najpierw zapoznac sie z REGULAMINEM !!