-
trzesienie buda na biegu jalowym
jade później do swojego mechanika który mi to robil i jeszcze raz ma sprawdzić pod vagiem i jak to samo wyjdzie to wyciąganie i reklamacja bo przed robota auto chodzilo a po robocie poraszka. jak bym wiedział ze tak wyjdzie to bym cos z używek szukal z gwarancja rozruchowa i pewnie za uzywki bym zaplacil 1000 zl a nie 2400 za regeneracje. total wkurw
-
trzesienie buda na biegu jalowym
pompki sa po regeneracji ale już wiem ze to ich wina ale będzie jeszcze jedna weryfikacja na vagu wyszło na biegu jałowym ze 2 pompki maja 2,99 a 2 -2,99 mg ja tam się na tym nie znam ale kumpel mowil ze pompki tragedia a z tego co mówili pomiary powinne wyjść 0.05 jak sa dobre
-
trzesienie buda na biegu jalowym
Wlasnie jade jutro i zobaczymy co bedzie. A moze byc poducha pod skrzynia i tak robic ze silnik buja ale nie szarpie i ma moc
-
trzesienie buda na biegu jalowym
Nie mialem sprawdzane ale bylo wszystko ok do wymiany. A po wymianie pompek i dwumasy szlak trafil Egr czyszczony wraz z dolotem plus przepustnica przemyta
-
trzesienie buda na biegu jalowym
silnik dopiero ma 210tys km wiec przebiego orginalny wiec gniazda nie powinny być ok przy takim przebiegu
-
trzesienie buda na biegu jalowym
uszczelniacze nowe ale mocowania pompek stare. jutro na kompie będę sprawdzal pompki jakie maja wartości. ale mi się to nie podoba jak wcześniej lały to z autem było ok a teraz na cieplym buja silnikiem a nie szaprie. chyba ze poduchy zle osadzone po wyjęciu skrzyni biegów?
-
trzesienie buda na biegu jalowym
co to pompek zaczął przydymiać przy odpaleniu i przy gwałtownym dodaniu gazu za czarno a co do dwumasy to przy ruszaniu szarpała właśnie we wtorek mam jechać na warsztat sprawdzić poduszki i go podpiąć pod kompa. ale to by wina była poduszek na ciepłym silniku
-
trzesienie buda na biegu jalowym
Witam wszystkich użytkowników jestem tu nowy na forum. mam problem z moim 1.9tdi z 2006r. jestem po regeneracji pompek i wymianie dwumasy i od tej pory zaczął się mój problem, jak jest zimny to wyststko ok ale jak ma temperature to buja silnikiem i przenoszą się drgania na cale auto nie wiem co jest grane. przed tym wszystkim tzn wymiana dwumasy i wtrysków było ok.
adi4433
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta