Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adi4433

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jade później do swojego mechanika który mi to robil i jeszcze raz ma sprawdzić pod vagiem i jak to samo wyjdzie to wyciąganie i reklamacja bo przed robota auto chodzilo a po robocie poraszka. jak bym wiedział ze tak wyjdzie to bym cos z używek szukal z gwarancja rozruchowa i pewnie za uzywki bym zaplacil 1000 zl a nie 2400 za regeneracje. total wkurw
  2. pompki sa po regeneracji ale już wiem ze to ich wina ale będzie jeszcze jedna weryfikacja na vagu wyszło na biegu jałowym ze 2 pompki maja 2,99 a 2 -2,99 mg ja tam się na tym nie znam ale kumpel mowil ze pompki tragedia a z tego co mówili pomiary powinne wyjść 0.05 jak sa dobre
  3. Wlasnie jade jutro i zobaczymy co bedzie. A moze byc poducha pod skrzynia i tak robic ze silnik buja ale nie szarpie i ma moc
  4. Nie mialem sprawdzane ale bylo wszystko ok do wymiany. A po wymianie pompek i dwumasy szlak trafil Egr czyszczony wraz z dolotem plus przepustnica przemyta
  5. silnik dopiero ma 210tys km wiec przebiego orginalny wiec gniazda nie powinny być ok przy takim przebiegu
  6. uszczelniacze nowe ale mocowania pompek stare. jutro na kompie będę sprawdzal pompki jakie maja wartości. ale mi się to nie podoba jak wcześniej lały to z autem było ok a teraz na cieplym buja silnikiem a nie szaprie. chyba ze poduchy zle osadzone po wyjęciu skrzyni biegów?
  7. co to pompek zaczął przydymiać przy odpaleniu i przy gwałtownym dodaniu gazu za czarno a co do dwumasy to przy ruszaniu szarpała właśnie we wtorek mam jechać na warsztat sprawdzić poduszki i go podpiąć pod kompa. ale to by wina była poduszek na ciepłym silniku
  8. Witam wszystkich użytkowników jestem tu nowy na forum. mam problem z moim 1.9tdi z 2006r. jestem po regeneracji pompek i wymianie dwumasy i od tej pory zaczął się mój problem, jak jest zimny to wyststko ok ale jak ma temperature to buja silnikiem i przenoszą się drgania na cale auto nie wiem co jest grane. przed tym wszystkim tzn wymiana dwumasy i wtrysków było ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.