Treść opublikowana przez lukasz321
-
Turbo przycina na wolnych obrotach
Czyli znowu do mechanika nie ma innej możliwości:(
-
Turbo przycina na wolnych obrotach
No właśnie nie mam jak...
-
Turbo przycina na wolnych obrotach
Witam. Mam problem z moja audi 1.9avf miałem ostatnio remontowany silnik,przejechałem spokojnie 2 tys km i teraz kiedy już normalnie jeżdżę to czasami do 2 tys obrotów auto jest zamulone a jak pojechałem za to w trasę i chciałem kogoś wyprzedzić to samochód wpadł tryb awaryjny. pozdrawiam
-
Problemy z silnikiem po remoncie - dymi na niebiesko
Witam, Dwa dni temu mialem wymieniana uszczelke pod glowica popychacze i zawory i uszczelki bo były pogietę.Zauwazylem ze podczas postoju silnik dymi raczej na niebiesko (lekko).Moje pytanie czy to jest normalne po takim remoncie silnika,czy to sie musi wypalić?I czy musze jakos docierać silnik?
-
Problem po wymianie hamulcy
Tak komplet wszystkie klocki i tarcz przód i tyl
-
Problem po wymianie hamulcy
firma ate wiec to nie jest zła tarcza.
-
Problem po wymianie hamulcy
Witam, Mam problem po wymianie tarcz i klocków,przejechalem okolo 1500km,nie podoba mi sie powieszania tarczy.Nie wiem w czy problem jest. Pozdrawiam Link do zdjecia: http://zapisz.net/view.php?filename=269_img_0157.jpg
-
Drzy karoseria/wnetrze powyzej predkości 140.
Trudno powiedzieć,bo wymianiałem osobiscie tarcze i klocki tylne i dodatkowo zmienilem opony i dopiero ostatnio tak zauważyłem ze jak jechałem w sumie powyzej 160 to drżało.Ale jak hamuje to nic nie czuje.
-
Drzy karoseria/wnetrze powyzej predkości 140.
Witam, Mam problem,zwiazany z moja a4 b6 1.9 trzesie całym samochodem powyzej 140,myslalem ze to hamulce ale jak hamuje to nic nie czuje na padela hamulca.Czy to moze byc zwiazane drazkami kierownicznymi,poniewaz jak przejezdzam powoli przez przejazd slysze stuki,tylko wtedy.A ostanio wymienialem opony na zimowe. Pozdrawiam
-
Trzesie samochodem powyzej 140/150?
Witam, Mam problem,zwiazany z moja a4 b6 1.9 trzesie całym samochodem powyzej 140,myslalem ze to hamulce ale jak hamuje to nic nie czuje na padela hamulca.Czy to moze byc zwiazane drazkami kierownicznymi,poniewaz jak przejezdzam powoli przez przejazd slysze stuki,tylko wtedy.A ostanio wymienialem opony na zimowe. Pozdrawiam
-
tylna tarcza problem
Witam, mam audi a4 b6,chce wymienic klocki na tyle i zobaczyłem ze jak wyjąłem klocki z jarzma to bez problemu mogłem wyjąć tarcze bo nie była przykrecona tylko sruba trox była wkrecona.Widziałem ze niektore tarcze maja specialne stozek pod ten trox. Czy tak mozna zostawić czy kupić tarcze nowe?
-
gwizd chyba turbiny
A jak sprawdzić ta nieszczelność?
-
gwizd chyba turbiny
Ten dźwięk jest na 1 i 2 biegu i to przez chwilę 1500-2000 maks później zanika
-
gwizd chyba turbiny
Witam. Proszę o poradę,mam audi a4 1.9 130 z przebiegiem koło 230 tys,i od pewnego czasu słyszę gwizd chyba turbiny w okolicach obrotów koło 1500-2000 właśnie nie wiem czy można tak jeździć i czy to jest koniec turbiny aha na koniec dodam że nie pali oleju i nie dymi.
-
poduszki silnik
To pozostaje wydać 1000 zł na poduszki ciekawe na ile wytzymaja
-
poduszki silnik
Witam, Mam do wymiany 2 poduszki pod silnkiem jakie polecacie jakie zakladaliscie w swoich a4.W serwisie kosztuja okolo 1000 zł za 2 sztuki. pozdrawiam
-
trzęsie się silnik
Witam, Mam problem z a4 1.9 130 ma przejechane koło 220 km i silnik na postoju się trzęsie nie drastycznie ale jest to odczuwalne,samochód normalnie odpala rano czasami zadymi na niebiesko.co to może być? Pozdrawiam