Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyzero

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok. Spoko. Nie chciałem dokładnego adresu ale chociaż dzielnice
  2. To jest tak. Błędy się nie ponowiły na razie. Ale czy ktoś jest wstanie zapodać mi pełną wersje VAG
  3. Dobra dobra. Śmiejcie się ze mnie ale ECU już podłączyłem ( nie ten com ustawiony), ale ni ch nie wiem jak zrobić logi tej sondy. Działam na VAG-COM czy coś takiego Błędy jakie znalazłem : 18010 00670 16705
  4. Faluje raczej na ciepłym ale zobacze rano jak na zimnym. Sprawdziłem dzisiaj. Do około 70 stopni nie falował, ledwo minął 70 i zaczął chodzić od 1000 do 1200 obrotów. Zauważyłem też że do około 2500 auto czasami tak jakby nie miało mocy i nie chciało iść za bardzo. mijam tą granice i idzie normalnie
  5. A jak ja w prosty sposob sprawdzic
  6. Witam wszystkich. Audi a4 sedan 125km 1996 r Mam oto taki problem ze jak jeżdże po mieście to moje autko sporo pali, około 12 litrów. Faluja mi obroty, raz w zakresie np 1000- 1300 a raz w zakresie 700-1000. Czasami pomaga dodanie gazu, a czasami dodanie gazu powoduje te falowania w niższym zakresie. Niestety nie udało mi się podłączyć VAG bo nie nawiązuje kontaktu z autem. Pomóżcie prosze. Czy to sonda, świece czy przepływka
  7. Ok. Mam nadzieje ze to pomoze.
  8. Aha. To jade do mechanika ktory mi to robil. Ten czujnik trzeba dobic do samego konca ?
  9. Nie. W sklepie z czesciami. Zawsze ich sobie chwalilem
  10. Zakupiłem firmy : RUVILLE : za 90zł
  11. Witam. Dzisiaj zmieniałem przegub. Przy lekkim hamowaniu czuć pod pedałem prace abs, takie delikatne ale z dużą częstotliwością. I zdarzyło się że zapaliła się na chwilę kontrolka ABS, ale po ponownym odpaleniu zgasła. Macie może jakiś pomysł?
  12. mlodyzero odpowiedział(a) na mlodyzero temat w Audi A4 B5
    Aha. A nie przeszkadza nic w związku z oddzielnymi kierunkami ? I jak z wtyczkami
  13. mlodyzero odpowiedział(a) na mlodyzero temat w Audi A4 B5
    Nie śmiejcie się ze mnie ale co to oznacza "P&P" ?
  14. mlodyzero opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Czy jest możliwość i jeżeli tak to jak założyć te lampy : http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-99-00-chrome-soczewki-i5116231317.html, do a4 b5 z 1996 roku, gdzie niestety mam lampy nie zespolone.
  15. Witam. Sprawa rozwiązana. Rzeczywiście termostat był OK, a czujnik wymieniłem akurat przy wymianie płynu chłodzącego. Koszt czujnika to 25zł a wymiana 10zł. Grunt że wentylator już odpoczywa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.