Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DamnUsir

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za info. Na weekend będę miał trochę czasu to podziałam.
  2. Autko posiadam już 2 lata i nawet się przyzwyczaiłem, ale chodzi głównie o moja dziewoję. Niedawno zdała prawko i trochę ją nosi po drodze dlatego się pytam czy można jakoś to ewentualnie wyregulować. A i na pewno będzie bezpieczniej jak będę chciał szybciej jechać.
  3. Kierownica zawsze chodzi lekko na postoju i jak jeżdżę wolno. Przy niższych prędkościach ze wspomaganiem nie ma problemu tylko przy wyższych robi się zbyt czułe na ruchy kierownicy. Z pompą wszystko w porządku, nic nie cieknie ani nie hałasuje.
  4. Witam, problem polega na tym, że im szybciej jadę to wspomaganie robi się coraz bardziej czułe. Przy prędkościach ponad 100km/h dosłownie muszę przestawiać kierownicę o milimetry, żeby jechać prosto. Przedtem miałem Golfa IV w tym samym silniku i wspomaganie robiło się mniej precyzyjne im szybciej się jechało i nie było problemów z utrzymaniem toru jazdy nawet przy 140km/h. Olej we wspomaganiu wymieniałem w zeszłym roku, na przeglądzie zbieżność była ok, na drążkach i wahaczach zero luzu. Dlatego pytanie do Was czy ktoś już się spotkał z takim problem i czy da radę coś z tym zrobić? A może jest to całkiem normalne i nie powinienem się tym przejmować? Pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.
  5. Witam, problem polega na tym, że im szybciej jadę to wspomaganie robi się coraz bardziej czułe. Przy prędkościach ponad 100km/h dosłownie muszę przestawiać kierownicę o milimetry, żeby jechać prosto. Przedtem miałem Golfa IV w tym samym silniku i wspomaganie robiło się mniej precyzyjne im szybciej się jechało i nie było problemów z utrzymaniem toru jazdy nawet przy 140km/h. Olej we wspomaganiu wymieniałem w zeszłym roku, na przeglądzie zbieżność była ok, na drążkach i wahaczach zero luzu. Dlatego pytanie do Was czy ktoś już się spotkał z takim problem i czy da radę coś z tym zrobić? A może jest to całkiem normalne i nie powinienem się tym przejmować? Pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.