-
nie wyłączający się silniczek tylnej wycieraczki
dzięki za pomoc, w takim razie jutro oddaje go do sklepu
-
nie wyłączający się silniczek tylnej wycieraczki
nowy ze sklepu;)
-
nie wyłączający się silniczek tylnej wycieraczki
Tak, jak w temacie mam problem z nowym silniczkiem tylnej wycieraczki. Po założeniu, podłączeniu kostki i włączeniu zapłonu kręci się bez przerwy, nawet jeśli manetka przy kierownicy jest wyłączona. Macie pomysł, w czym może być problem ?
-
nie wyłączający się silniczek tylnej wycieraczki
Tak, jak w temacie mam problem z nowym silniczkiem tylnej wycieraczki. Po założeniu, podłączeniu kostki i włączeniu zapłonu kręci się bez przerwy, nawet jeśli manetka przy kierownicy jest wyłączona. Macie pomysł, w czym może być problem ?
-
wysokie spalanie i pobór oleju
A jak sprawdzić turbinę ?
-
wysokie spalanie i pobór oleju
napisz, jeśli będzie zmiana na nowym oleju. U mnie nie pomogło
-
wysokie spalanie i pobór oleju
ale zużycie paliwa jest od kilku miesięcy większe o ok. 1l/100km. To może być powiązane ?
-
wysokie spalanie i pobór oleju
Witam! Spalanie wg. fisu 7 l/100km przy spokojnej jeździe do 130km/h, większość po autostradzie, wcześniej miałem zalanego Castrola 5w30, spalał go ok.1.5 l/15 000km, zmieniłem na Motul - ta sama sytuacja. Nie widać żadnych wycieków. Przejechane mam 293 tys. Od czego mogę zacząć szukać usterki ? Dzięki za odpowiedzi i pomoc ! Pozdrawiam Forumowiczów!
-
Mrugająca kontrolka od nagrzewania wstępnego (świece żarowe)
a jak sprawdzic ,czy to ktoras z tych rzeczy ?
-
BNS 5.0 podłączenie dodatkowej nawigacji
Dzięki za informację.
-
BNS 5.0 podłączenie dodatkowej nawigacji
Witam! Orientuje się ktoś, czy istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej nawigacji np. na zmieniarce usb i podłaczenia tego tak, żeby mapa była wyświetlana na ekranie radia BNS 5.0 ? NawigacjęTomtom można zakupić na googleplay, więc chodzi tylko o ewentualną możliwość instalacji w aucie... Z góry dzięki za pomoc!
-
Mrugająca kontrolka od nagrzewania wstępnego (świece żarowe)
Zwróciłem na to uwagę, ale nie ma to nic wspólnego z wilgotnością powietrza. Vag był też już podpięty, nie ma żadnych błędów...
-
Mrugająca kontrolka od nagrzewania wstępnego (świece żarowe)
Witam wszystkich klubowiczów ! w ciągu ostatnich 3 miesięcy kilkakrotnie, podczas jazdy zapaliła się kontrolka nagrzewania wstępnego (świece żarowe)( zrobiłem ok. 5 tys. km), auta nie można rozpędzić powyżej 100 km/h, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu problem znika. Mechanik poradził mi, żebym przy następnej takiej sytuacji zredukował bieg i przez ok. 20 km jazdy utrzymywał 3000 obr/min, niestety nie pomaga.. Jeżeli ktoś miał już ten problem ze swoim autem, albo zna się na rzeczy, proszę o pomoc! Pozdrawiam A4.klub. pl
kubachoszczno
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta