Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny0310

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A jednak sprawe rozwiazala wymiana zbiorniczka...to byla ostatnia rzecz ktorej bym sie spodziewal ale juz jest wszystko w porządku. ..Dziekuje za wspólne główkowanie i życzę powodzenia...Pozdrawiam
  2. Ze zbiorniczka idzie plyn do pompy.Pompa podaje na maglownice i magiel do zbiorniczka...To teraz pytanie:Obstawiasz pompe skoro obieg jest???...pytanie twraz z innej beczki;W zbiorniczku jest sitko o ktorym mowi duzo osob,ale raczej ono nie ma nic do tego co?
  3. Dzisiaj ok 18 bedzie moj znajomy to udostepni mi garaz i moze cos zadzialam...wielkie dzieki...jak cos tojeszcze sie pojawie i dam odpowiedz na ten problem...pozdrawiam
  4. Na pompie nie widze zadnych sladow wycieku wiec moze jest tak jak mowisz co mnie bardzo przeraza:(...A czy zmienilo by cos by ten plyn na mineralny zmienic???Chytam sie juz brzytwy:(
  5. Mam balagan w glowie...Zastanawia mnie dlaczego bulgocze ??? Co to jest za przyczyna
  6. Nie plukalem gdyz jak wyjalem magiel to caly plyn wylecial.Do ukladu weszlo mi ok 700 ml plynu... Pol roku temu rozszczelnila sie maglownica,zrobili mi ja zamontowalem sobie ja sam zalalem plynem Febi G004000 i bylo jakis czas ok.Teraz podobna sytuacja i na gwarancji powoedzieli ze mieli wadliwe materialy i ja naprawili zekomo na tiptop...Zrobilem dokladnie na wczesniej tylko ze teraz ten plyn bulgocze,wywala go przez zbiorniczek i wspomaganie rzezi...Jeszcze naczytalem sie cos o jakoms sitku w zbiorniczku ale nie wiem jak to sprawdzic.Patrzylem tam ale wydaje mi sie ze siedzi dobrze ale tylko mi sie wydaje...Juz mi rece opadaja
  7. A moze plyn?Na korku mam napisane ONLY MINETAL G002000 a ja wlalem G004000 Syntetyk,czy to moze byc przyczyna miedzy innymi?Pomóżcie. .. Aa to tak to odpowietrzalem i bylo fajnie,Zgasilem auto poszedlem po kobite i mowie ubieraj sie matka jedziem do markieta;P...Wsiadamy do autka a tu zaczelo tak zezic ze szok.Podnioslem maske a tam wszystko zalane,odkrecilem korek a tam tak jak by sie gotowalo:(
  8. Plynu nalalem wystarczajaco pomiedzy max a minimum...a wszystko jest tak jak by sie gotowalo.W co do odpowietrzenia to jak to zrobic w polowych warunkach???
  9. Witam serdecznie...Moj problem z Audi a4 b6 1.8t przedstawia sie nastepujaco.Maglownica po regeneracji,pompa wspomagajia zmieniona.Zalalem plynem Febi zielonym i przez 10 minut tylo cudownie.Po chwili zaczelo wywalac mi plyn przez zbiorniczek!!!Co jest grane???!!!Juz nie mam cierpliwosci do tego samochodu!!!Pomożecie???...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.