Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fgfg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fgfg

  1. Niestety nie mam możliwości. Mam dwie przepływki oryginalne i jeden zamiennik. Efekt taki że oba oryginały dają błąd i zapalają ESP a w meas. blocks pokazują 0.0 Natomiast zamiennik zaniża wrtości i mam błędy składu mieszanki Sprawdziłem bezpieczniki - są ok. Wiązka też ok. Czy miał ktoś podobną sytuację? Gdzie jeszcze szukać przyczyny? Niestety nie mam możliwości. Mam dwie przepływki oryginalne i jeden zamiennik. Efekt taki że oba oryginały dają błąd i zapalają ESP a w meas. blocks pokazują 0.0 Natomiast zamiennik zaniża wrtości i mam błędy składu mieszanki Sprawdziłem bezpieczniki - są ok. Wiązka też ok. Czy miał ktoś podobną sytuację? Gdzie jeszcze szukać przyczyny? OK problemy rozwiazane. Wymieniony termostat kompletny z czujnikiem. A przyczyną niewłasciwych wskazań przepływomierza zamiennika i braku wskazań przepływomierza oryginalnego był brak napiecia 5V. Okazało się że przecięty był przewód w wiązce. Ciekawostką jest to że brak napiecia 5V nie powoduje braku wskazań zamiennika a w przypadku oryginału wkazanie wynosi 0.0 Na ten moment brak jakichkolwiek błędów na silniku.
  2. Tak, swieci się ESP. Ale sprawa dziwna bo zamiennik pokazuje watrości tylko że zaniżone, a oryginał nic nie pokazuje.
  3. Przepływkę wymieniłem ale teraz mam taki błąd 1 Fault Found: 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low P0102 - 002 - Lower Limit Exceeded W grupie 2 w meas. blocks tam gdzie jest Mass Flow mam 0,0 g/s. Pierwotnie był założony oryginał bosha i też pokazyał 0,0 dlatego został wymieniony na nowy zamienik. A teraz mam nowy oryginał bosha i jest dokładnie tak jak na starym bosha. Oznaczenie mojego przepływomierza to 0 280 218 063
  4. Poniżej logi. Wykonane na 4 biegu od ok 1500 obr/min do ok 5000 obr/min bo tu mi odcina. Logi wykonane na drodze lekko wznoszącej się. Na silniku były takie blędy podczas wykonywania logów 2 Faults Found: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 003-020 115-118 002-033
  5. Nie robilem jeszcze logów tego auta. Które bloki mam zrzucic?
  6. z tego co kojaze tam sa chyba dwie sondy lambda. na ktorym kanale sa bloki od lambdy 1 i 2?
  7. Witam Mam pytanko. W moim a4 b6 1.8t bez gazu (silnik AVJ) ciągle wracają błędy: 3 Faults Found: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean P1136 - 001 - Upper Limit Exceeded 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded Jeśli je skasuję nie wracają natychmiast. Ale po około jedym dniu jazdy zapala się kontrolka CHECK ENGINE i powyższe 3 błędy znów są. Wymienione świece na nowe oraz nowy przepływomierz. Autko mam od niedawna i nie mam jeszcze doświadczenia z tym silnikiem. Jakieś sugestie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.