gamer998

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez gamer998

1. Witam mam delikatny problem z silnikiem otóż problem objawia się brakiem mocy, brak dymienia większe zużycie paliwa. Auto nie ma ekologi i brak, mocy nie był związany z usunięciem tych rzeczy. Moc czasem wraca potem znów jej nie ma, nie ma żadnych błędów itd jedyne co zauważyłem to, to że po ustawieniu walka rozrządu na + tydzień było dobrze potem znowu moc zginęła.

2. Niestety układ za opilkowany... Będę walczyć z sprzedającym. Przy kupnie sprzedający oznajmił ze układ wtryskowy jest po regeneracji, niestety mechanik chyba nie dopełnił wszelkich starań by ten układ z opiłków oczyścić.

3. Witam wszystkim posiadam b8 z silnikiem caha od kupna zmagam się z błędem p0299 błąd wyrzuca tylko przy 4 tys obrotów, nie szczelność układu jaka była to egr została usunięta. Przy gwałtownym przyspieszaniu i wejściu w 4 tys obrotów silnik "szatkuje", po odpuszczeniu peflau gazu wraca wszystko do normy i można znów przystąpić do przyspieszania lecz trzeba zwrócić uwagę by nie przekroczyć tej magicznej 4.

4. Od jakiegoś czasu podczas jazdy przy prędkościach około 70-100 na nie dużych dziurach lecz o gęstym ich rozmieszczenie jest odczuwalne hmm stukanie(głuche)  bądź efekt porównywalny do skakającego koła , wyczuwalne jest według mnie prawa przednia strona. Diagnostyka na ścieżce zdrowia nie wykazała nic . Nie potrafię określić możliwej przyczyny takiego hmm zachowywania się samochodu .

5. Cześć wszystkim bardzo prosiłbym o pomoc w wycenie mojej a4. Wyposarzenie ma raczej skąpe brak nawi brak s line i co najgorsze brak ksenonu,lecz ma swoje atuty jest to pełny oryginał ma 168 tyś przebiegu i pierwszy po oryginalnym wymieniony rozrząd, do tego qattro... :D ma znikome ślady użytkowa można można powiedzieć ze jeszcze pachnie nowością i stąd moje pytanie ile za takie autko można sobie krzyczeć. ?

6. Pragnę również dołączyć sie do tematu kolegi .Mój problem jest niemal identyczny lecz u w moim b7 dochodzą drgania na kierownicy wymienione całe zawieszenie ...  Problem występuje na letnim czy zimowym ogumieniu .

7. Witam chciałbym gorąco przywitać klubowiczy jak i zarazem pochwalić sie moją lalunią ;) na tygodniu wrzuce więcej zdjęć chwilowo dwa oceńcie podpowiedzcie co można poprawić ;)

8aj6gr4c.jpg Umyta gotowa na woskowanie :)

hl96oadr.jpg

Z wyposażenia

S-line