Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

conte

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez conte

  1. conte odpowiedział(a) na conte temat w 1.8
    generalnie razem z uszczelką i korkiem i całą resztą wychodzi ok. 700 zł. Właśnie myślę bo oferta jest z wczoraj, dzisiaj oglądałem, byłem nim na stacji diagnostycznej i właśnie myśle. Mam czas do 11
  2. conte opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, Przymierzam się do zakupu pierwszego auta. Dzisiaj przeglądając oferty znalazłem właśnie AUDI A4 B5 1.8 +gaz STAG4 (świeżo wstawiany). (Link: http://www.rzeszowiak.pl/sprzedam-audi-a4-b5-18-rok-1995-stan-8419539). Byłem je dzisiaj oglądać i generalnie blacharsko igła. Tylko po jeździe próbnej w trakcie jazdy po równej nawierzchni (asfalt) auto jakby "pływało". kolo korka wlewu oleju jest mokro tak jakby uszczelka pod korkiem sparciala ale najbardziej się martwisz bo widziałeś auto od spodu i jest całe w oleju, właścicielka zapewniała ze miesiąc temu dolewala oleju a stan oleju dzisiaj był równy 0 i cały olej który wlala był tak naprawdę pod silnikiem i na wydechu, czy możliwe żeby aż taką ilość oleju uciekła poprzez korek i uszczelkę pod zaworami? Ogólnie auto w ładnym stanie lecz ktoś wyciągnął skraplacz i sprężarke i brakuje coś jeszcze od klimy. Generalnie na wejściu do zrobienia jest: -panel klimatyzacji (do wymiany kompletnie) -oleje/filtry -prowadnica fotela kierowcy -zamek tylnej klapy (nie domyka się bo ktoś robił centralke i jak zamknie centralnym to się zamknie) -lampy przód bo są od anglika poliftowego -uszczelka pod zaworami (olej prawdopodobnie z pod niej cieknie również) -korek oleju -osłona słupka prawy tył (głosniki ktoś montował i chyba nie zalożył) Generalnie cena końcowa 5400 i nie wiem co o tym wszystkim myśleć. JEŚLI POMYLIŁEM ZAKŁADKI TO PRZEPRASZAM ADMINA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.